dr Marek Połujański

Doktor prowadził moje dwie ciąże. Jestem zadowolona. Wszystkie badania prawidłowo zlecał i robił. W sytuacji, kiedy dowiedziałam się, że ciąża obumarła, zachował się bardzo empatycznie.

Pan doktor bardzo zdawkowy w komunikacji i pobieżny w badaniu. Nie wykonał usg mimo, że było w gabinecie i potrzebowałam tego badania tylko odesłał do innej placówki współpracującej z Medicover. Nie poinformował, że usg transwaginalne powinno być wykonane w 1 połowie cyklu, przez co za późno się o tym dowiedziałam i teraz mój wynik nie jest do końca miarodajny. Miałam przyjść z wynikiem ale muszę poszukać innego lekarza.

Świetny lekarz, prowadził moją ciąże zagrożoną do końca. Polecam.

Świetny lekarz, prowadził moją ciąże zagrożoną do końca. Polecam.

Po pierwszej wizycie byłam b.zadowolona, natomiast następna okazała się pomyłką wyboru tego lekarza. Wyszłam z płaczem i powiem szczerze,że nigdy nie byłam taka załamana...PANICZ doktor powinien iść na emeryturę bo jako lekarz to już sie dawno wypalił. Potraktował mnie jak małolatę która wpadła w niechcianą ciążę!!! już nie wspomnę o jego docinkach i olewaniu nie patrzenia w oczy. TRAGEDIA!!!!

od dłuższego czasu jest moim lekarzem prowadzącym..rownież prowadzi moją ciążę..jestem zadowolona i poleciłabym tego lekarza każdej kobiecie

lekarz kompetentny i rzeczowy. wizyty przebiegają bezproblemowo i sprawnie. polecam

Kompetentny, miły lekarz. Kulturalny, wnikliwie tłumaczy sposób wykonania badania.

Robi wrażenie zimnego i zdystansowanego a jest miły, z poczuciem humoru. Bardzo kulturalny.

Nie polecam, wizyta okazała się rozczarowaniem

Nie polecam, wizyta okazała się rozczarowaniem