dr Marek Połujański

3,6
3,3
3,9
3,9

Świetny lekarz, prowadził moją ciąże zagrożoną do końca. Polecam.

Świetny lekarz, prowadził moją ciąże zagrożoną do końca. Polecam.

od dłuższego czasu jest moim lekarzem prowadzącym..rownież prowadzi moją ciążę..jestem zadowolona i poleciłabym tego lekarza każdej kobiecie

lekarz kompetentny i rzeczowy. wizyty przebiegają bezproblemowo i sprawnie. polecam

Robi wrażenie zimnego i zdystansowanego a jest miły, z poczuciem humoru. Bardzo kulturalny.

Po pierwszej wizycie byłam b.zadowolona, natomiast następna okazała się pomyłką wyboru tego lekarza. Wyszłam z płaczem i powiem szczerze,że nigdy nie byłam taka załamana...PANICZ doktor powinien iść na emeryturę bo jako lekarz to już sie dawno wypalił. Potraktował mnie jak małolatę która wpadła w niechcianą ciążę!!! już nie wspomnę o jego docinkach i olewaniu nie patrzenia w oczy. TRAGEDIA!!!!

Kompetentny, miły lekarz. Kulturalny, wnikliwie tłumaczy sposób wykonania badania.

Nie polecam, wizyta okazała się rozczarowaniem

Nie polecam, wizyta okazała się rozczarowaniem