dr Marek Ponimasz

2,4
2,6
2,4

Nie polecam. Żałuję, że posłuchałam koleżankę (też u niego prowadziła ciążę) i poszłam do niego. Byłam 3x. O te 3 za dużo. Brak badań na fotelu i przez ten czas tylko 1 x wykonane badania krwi i moczu. Sprzęt jak z PRL-u.. Musiałam przepisać się spowrotem do swojego i muszę teraz trochę dalej dojeżdżać ale warto. Tu przynajmniej co wizytę badania krwi, moczu, na fotelu. I USG jakby prenatalne. Jeszcze raz z całego serca nie polecam!

Jeszcze raz z całego serca nie polecam!

Ja jestem zadowolona z rozmowy, badania i zaleceń. Z chęcią przyjdę na następną wizytę. A co do parawanu i braku komfortu, to raczej wina właściciela przychodni a nie lekarza. Pewnie wolałby pracować w lepszych warunkach.

Nie polecam tego pseudo lekarza byłam u niego powiedział że ciąża nie rozwija się prawidłowo, na początku nawet jej nie zauważył!!!!!Kazał czekać na poronienie.Na drugi dzień poszłam prywatnie nawet serduszko usłyszałam ciąża zdrowa.Nie polecam i odradzam.Taki ktoś nie powinien w ogóle być lekarzem

Ja tak żałuję, że wybrała tego lekarza i chodziłam do niego na UDG. To była moja druga ciąża, wcześniej mieszkałam w Nowym Targu, i tam był bardzo fachowy lekarz. Po pierwszym dziecku u mnie nie było miesiączki, i konkretną datę rozwiązania ciąży lekarz nie mógł powiedzieć. Napisał że to będzie 19 października. Tak to i miało być, bo ja wiedziałam kiedy było zacięcie. Był już 18-20 tydzień, lekarz powiedział że to będzie dziewczynka, chociaż już potem urodził się chłopak. Na następnej wizytę on powiedział że rozwiązanie ciąży będzie na 1-2 grudnia, czyli na dwa tygodnie na przód. Powiedział że dziecko jest malutkie na taki termin, i więcej nic. Dla mnie to było dziwne! Że lekarz nic nie przeznaczył, nie powtórne USG, w ogóle nic. I za miesiąc, kiedy był już termin 35 t. ja przyszła do niego na wizytę z zielonymi wydzelinamy, on zrobił USG i powiedział że to już wody odeszli. I skierował do szpitala. Ja zapytałam, czy wszystko w porządku z dzieckiem, w ogóle nic nie powiedział. Jak taki lekarz może pracować w poradni, jak on nie fachowca swojej sprawy. Jak przyjechałam do szpitala, pani lekarz mi zbadała i okazało się, że dziecko jest martwe już jakiś czas i dr. M. Ponimasz w ogóle nic mi o tym nie powiedział! Później jak już pani z szpitalu zadzwoniła do niego, on poprostu powiedział, że zapomniał o tym powiedzieć. Coooo???? Zapomniał??? Ludzi, naprawdę, ja tak żałuję że poszła do niego. Okazało się że dziecko na 35 tydzień, miał rozwój 28 tygodnia. I urodziłam ja już martwego chłopaka, chociaż dr. Ponimasz powiedział że to będzie dziewczynka. Bardzo bardzo bardzo nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam. Lekarz niekompetentny, niechętnie odpowiada na zadane mu pytania. Bez badania ginekologicznego, jeszcze zanim zdążył założyć rękawiczki stwierdził, że mam nadzerke i od razu umówil mnie na zabieg. Powyższa sytuacja wzbudziła moje podejrzenia, zatem udałam się do ginekologa prywatnie, który po wykonaniu badania wziernikiem, przeprowadzeniu usg oraz cytologii stwierdził że jestem zdrowa. Ciekawe ile pacjentek leczy na choroby których nigdy nie miały. Dodatkowo brak parawanu w gabinecie. Brak poszanowania dla jakiejkolwiek intymności podczas przygotowania do badania.

Bardzo dobry lekarz uprzejmy kompetentny zleca potrzebne badania empatyczny godny polecenia wystawiam mu bardzo dobrą opinię .Polecam wizyty u tego lekarza

Dr Ponimasz od początku prowadzi moja ciąże i jestem zadowolona. Na każdej wizycie usg , waga i ciśnienie. Co druga wizytę badania krwi i moczu . Jedyny minus to brak badań wewnętrznych i poziomu cukru (ważnych po 24 tygodniu) no i choć jestem w 34 tygodniu wizyty dalej co 3 tygodnie..