lekarz Marek Poniżyńskilekarz Marek Poniżyński - zdjęcie profilowe

lekarz Marek Poniżyński

Internista, Kardiolog

Doktor Marek Poniżyński to specjalista kardiolog z doświadczeniem w pracy w szpitalu oraz prywatnych gabinetach lekarskich w Poznaniu.

Zajmuje ...

Zajmuje się leczeniem chorób układu krążenia – naczyń krwionośnych i serca, ale także dostosowywaniem profilaktyki zdrowotnej do trybu życia pacjenta. Gabinet kardiologiczny doktora Poniżyńskiego wyposażony jest w aparaturę EKG, dzięki czemu badanie wykonywane jest podczas wizyty pod okiem specjalisty.

Cena wizyty: 120 zł

Dr Poniżyński to jeden z lepszych kardiologów, jakiego miałam szanse poznać. Doskonale zdiagnozował przypadłość mojego męża i zajął się jego leczeniem, a mi spadł "kamień z serca". Gorąco polecam

Godny polecenia lekarz z fachowym podejściem do pacjenta. Do dr Poniżyńskiego trafiłem z dolegliwościami spowodowanymi głównie przez stres; wysokie ciśnienie, kolki w okolicach serca... diagnoza, jak i zalecenia lekarza okazały się strzałem w dziesiątkę :)

Częstoskurcze to dolegliwość, która w mojej rodzinie dotyka połowę osób. U mnei jednak okazała się bardziej nasilona, zwłaszcza, gdy w moim zyciu pojawily sie stresy i szybsze tempo. Udałam się do doktora Poniżyśkiego i powiem szczerze, że jestem zachwycona nie tylko leczeniem ale i jego osobą :)

Dr Poniżyński jest nie tylko dobrym poznańskim kardiologiem, ale człowiekiem który rozumie pacjenta i jego obawy. Mnie uspokoił i zalecił leczenie, którego skutkiem jest poprawa kondycji mojego serca. Naprawdę warto.

Szukałam dobrego kardiologa, do którego nie trzeba czekać w kolejkach. Lekarz rodzinny wykrył u mnie szmery w sercu i zalecił szczegółowe badania u specjalisty. Dr Poniżyński to miły, konkretny lekarz, z fachowym podejściem. Cena za wizytę prywatną nie jest ceną wygórowaną. Polecam!

wygórowaną. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Internista Poznań"?

Uniwersytecka Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna UNIMEDYK
al. Niepodległości 26