dr n. med. Marek Pospieszyński

Laryngolog

2,9
2,5
2,5

Kompetentny lekarz. Korzystałem kilka razy w okresie 16 lat. Niestety z dniem 30.06.2018 już nie ma praktyki.

Pan laryngolog Marek Pospieszyński chyba już zdecydowanie nie chce być lekarzem. Komentarz na zapalenie zatok (trwające już od miesięcy): "katar, też mi wielka rzecz". Przeczyscil zatoki, przepisal kilka nie tak tanich lekow, ktore nie pomogly i pozostawil z problemem, ktory przeksztalcil sie w ostre zapalenie zatok. Podczas kolejnej wizyty juz tylko zdawal sie miec pretensje, ze smialam sie u niego pojawic "z katarem" (wizyta trwala jakies 30 sekund). W takim chwilach zastanawiam sie, czy ktos taki w ogole jest lekarzem a jesli tak, to jak wygladaly studia medyczne jakies 20-30 lat temu. STANOWCZO ODRADZAM!

Chamski doktor, nieuprzejmy , obraża pacjenta, nie wyjaśnia co będzie robił i jak dalej masz się leczyć. Ma jakieś braki seksualne "powiedział że mam go nie uwodzić jak nic nie robiłam( ubrana w golf go uwodzę dobre!)".Wyzywa cie od Idiotów!!! Nie polecam. Trzymajcie się od niego z daleka.

Dramat!!! Doktor używa patyków do kontroli gardła metalowych które po użyciu opłukuje pod wodą z kranu!!! I to jest cała dezynfekcja . Jestem zszokowana odjelo mi po wizycie mowę!!! Jednorazowe przyrządy ma chyba tylko do pacjentow prywatnych!!! NIE POLECAM!!!

Pan Doktor jest bardzo rzeczowym i konkretnym lekarzem. Leczenie przez niego zaproponowane od razu mi pomogło mimo, że mój lekarz rodzinny przez kilka wizyt nie wymyślił wyjścia z sytuacji, więc jestem mu wdzięczna za tak szybką i fachową pomoc. Poza tym jest miłym człowiekiem i nie rozumiem skąd biorą się aż tak negatywne opinie na jego temat... ja w razie problemów zdrowotnych na pewno wybiorę się jeszcze raz do Pana Doktora.

Bezczelny, chamski, obraża pacjenta, wyśmiewa się z przedstawionych przez pacjenta dolegliwości, powiedział mi że zawracam mu głowę i zabieram czas oraz że jestem śmieszna, albo że mam go nie rozśmieszać- już nie pamiętam i dosłownie wyprosił mnie z gabinetu. Gdybym wcześniej przeczytała opinie o tym "lekarzu" nigdy bym do niego nie poszła!!! Trzymajcie się od niego z daleka!!!

Przebieg wizyty u doktora to: błędna diagnoza, niedelikatne badanie oraz obrażanie pacjenta, co zdecydowanie nie przystoi wykształconemu (co sam podkreśla) człowiekowi. W efekcie wizyta u innego laryngologa, gdzie w jakże odmiennej atmosferze postawiona właściwa diagnoza ze skutkiem szybkiej poprawy zdrowia.

Profesjonalne podejście i dbałość o pacjenta, dokładność i zaangażowanie. Częste wizyty kontrolne, w moim przypadku bardzo skuteczne leczenie. Pan doktor bez problemów postawił diagnozę, dobrał odpowiednie leki, zauważyłam szybką poprawę stanu zdrowia. Naprawdę polecam wizytę

Dla tego lekarza pacjent to problem, który najlepiej by nie przychodził, a jak już zada się pytania to kolejny problem. Gburliwy, chamski, nieuprzejmy, nie zależy mu na wyleczeniu pacjenta, tylko by zrobić swoje i do widzenia. Nie polecam!!!

Tragedia. Na poważne schorzenie ucha zapisał mi delikatne kropelki do oczu. Ktoś powinien się zainteresować kompetencjami tego lekarza !!!!!