Marek Pradela........... Nie znam innego, bardzo dobrego rehabilitanta. Moim synem zajmuje się o 2i pół roku. Wojtek był parę razy skreślony przez lekarzy ale nie przez Marka Pradele. Wojtek po wylewie krwi do mózgu 4 stopnia. Wodoglowie pokrwotoczne. Zastawka komorowo-otrzewniowa. Dziś Wojtek chodzi w pozycji klęczącej.Rozumie co się do niego mówi . Mamy z nim świetny kontakt. Powiem krótko Nikt tak dobrze nie wczuje się w wasze dziecko w jego problemy i nikt tak cierpliwie nie będzie odpowiadał na Wasze pytania jak Marek Pradela. Pozdrawiam. Elżbieta Ferdynus.

Marek Pradela...........
Nie znam innego, bardzo dobrego rehabilitanta.
Pozdrawiam. Elżbieta Ferdynus.

Do Pana Marka dotarliśmy z polecenia znajomej. I nie mogliśmy lepiej trafić. Pan Marek to świetny fizjoterapeuta. Rehabilitował naszą córkę metodą Vojty i Bobath. Efekty przeszły nasze oczekiwania. Pan Marek profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, tłumaczy rodzicom na czym polegają ćwiczenia, pokazuje jak je prawidłowo wykonywać. Zawsze służy radą i pomocą. Polecamy Pana Marka z czystym sumieniem.

Ogromna wiedza i indywidualne podejście do pacjenta. Widoczne rezultaty przerastajace wszelkie oczekiwania juz po pierwszej wizycie. Pan Marek to osoba, która wykonuje swój zawód z powołania a nie dla chęci zysku. Zdecydowanie wyróżnia się na tle fizjoterapeutów których do tej pory było mi dane poznać. Fantastyczny człowiek. Gorąco polecam.

Właściwa osoba na właściwym stanowisku :) Pan Marek podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Ma fajny kontakt z dziećmi i posiada ogromną wiedzę, którą wykorzystuje w praktyce. POLECAM !

Właściwa osoba na właściwym stanowisku :)

Pan Marek to naprawdę świetny fizjoterapeuta, bardzo profesjonalny, ma bardzo dużą wiedzę, i bardzo dokładnie i szczególowo wyjaśnia na czym polegaja ćwiczenia, jeste bardzo dobry w tym co robi, wymagający względem rodziców co w przypadku terapi którą stosuje jest ważne, przy tym jest uprzejmy, i co chyba równie ważne jak profesjonalizm i zaangażowanie ma doskonałe podejście do dzieci, na szczęście nasza Tosia nie wymagała bardzo intensywnej rehabilitacji ale i tak bardzo nam pomógł, z czystym sumieniem mogę polecić Pana Marka każdemu, i serdecznie pozdrawiam.

Sssuuuppper specjalista brak słów aby określić jego wiedzę kompetencje kontakt z dzieckiem. Nie ma lepszego specjalisty. Głęboki ukłon P,Marku. DZIĘKUJĘ

Z panem Markiem mieliśmy przyjemność "poćwiczyć Vojtą" niespełna 2 lata temu. Jeśli ponownie musiałabym wybierać pomiędzy Vojtą a Bobathem wybór byłby oczywisty (tylko Vojta i tylko z panem Markiem). Pan Marek to doświadczony vojtowiec i bardzo cierpliwy. Poza tym udzielał bardzo szczegółowych wyjaśnień na pytania dot. wykonywanych ćwiczeń, a że jestem mamą, która musi wiedzieć dokładnie co się dzieje z jej maluszkiem, pytań zadawałam bardzo dużo. Zatem drodzy rodzicie ... korzystajcie z tej wiedzy ... i doświadczenia :) pozdrawiamy

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie a przede wszystkim swietne podejście do małego pacjenta. Polecam z całego serca

Jedzimy do Pana Marka spelcjalnie z Zawiercia, jest bardzo dobrym specjalistą. Z czystym sumieniem polecam wszystkim

Jest genialny . Wytłumaczy wszystko ze zrozumieniem. Godny polecenia. Czas wykorzystany w pełni. Jest to nasz drugi rehabilitant i zostajemy z nim . Pozdrawiamy Pana Marka Buba z mamą.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Tarnowskie Góry"?

ulica Wojska Polskiego 10
41-600 Świętochłowice
Szpital w Pułtusku
Teofila Kwiatkowskiego 19
06-102 Pułtusk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Nr 1 OPTIMA Sp. z o. o.
Wojska Polskiego 4
43-100 Tychy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Arnica
Rynek 10
05-082 Stare Babice
REHDOM
Partyzantów 11/157
41-200 Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Pracy przy Hucie Łabędy S.A. "PRO-MED." Sp. z o.o.
ulica Zawadzkiego 45
44-109 Gliwice