lekarz Marek Prokopienko

Neurochirurg

Lekarz godny polecenia, świetny specjalista neurochirurg. Można się oddać w jego ręce, nie ryzykując uszkodzenia zdrowia, choć ta specjalność jest obarczona dużym ryzykiem niepowodzeń.

Podzielam pozytywne opinie innych pacjentow. Ten doktor jest w 100% w porzadku. Skuteczny. Ale niestety pracuje on w nieeleganckej przychodni o nazwie Renort. Zostalam napastowana przez recepcjonistke firmy Renort a jestem po zatorze pluc bo lekarz-ortopeda zapomnial mi zapisac zastrzyki przeciwzakrzepowe na czas gipsu. Nie dosc ,ze mi lekarz-ortopeda zator zafundowal, wzrok uszkodzil to jakas fatalna pani w recepcji firmy Renort mnie dodatkowo poturbowala. Nie skorzystam juz z uslug firmy Renort wiecej. Takze doktor Prokopienko utracil pacjenta dzieki recepcjonistce swej firmy. Nie chcialabym sie zwracac po pomoc do placowek ,ktore dodaja do traumy i zatrudniaja pracownikow o fatalnej kulturze osobistej. Dziekuje temu doktorowi oczywiscie za wysilek wlozony w moj przypadek.

Operował mnie na dyskopatię. Obiecywał że bóle ustąpią . Nie tłumaczył na czym ma polegać operacja. Jak mnie bolało, tak nadal mnie boli. Gdy do niego przychodzę słyszę że operacja była dobrze zrobiona i że przepiszę mi tabletki. Zdecydowanie nie polecam