dr n. med. Marek Prost

Okulista

Nikomu nie polecam tego Pana . Leczył mojego syna w Centrum Zdrowia Dziecka . Pierwsze operacje na oba oczka syn miał przeprowadzone gdy miał 9 miesięcy ( zaćma obu oczu ) Gdy syn miał 5 lat dowiedziałam się przez przypadek , że ma na obu oczach zaćmę wtórną ( zażądałam od okulistki na przychodni w CZD zaświadczenia o stanie zdrowia dziecka ) Wtedy wyznaczono synowi termin przyjęcia na oddział - na zabieg . Pierwszą operację wykonała u syna pani doktor ...(usunięcie zaćmy wtórnej + wszczep soczewki)- operacja nie udała się. Po kilku dniach drugą operację u syna przeprowadził profesor ( wszczep soczewki z podszyciem )- jak powiedział : to jest bardzo poważna operacja i sam będzie ją wykonywał . To co się potem działo z synem to był dla mnie jeden KOSZMAR !!! W oczy potrafi kłamać , że jest wszystko dobrze . Moja okulistka w rejonie zaraz po przyjeździe do domu zbadała syna i potwierdziła to co powiedziała mi pani doktor prowadząca - że operacja nie udała się !!! Przy najbliższej wizycie w CZD profesor zbadał syna na oddziale i powiedział, że wszystko jest dobrze. Dałam mu pismo od mojej okulistki - zaczął czytać je i zdenerwował się , a potem powiedział, że nie może rozczytać się pisma mojej okulistki . Muszę podkreślić , że pismo mojej okulistki sama przeczytam , bo pisze wyraźnie . Kazał udać się nam do niej jeszcze raz , i żeby przepisała wszystko wyraźnie i wtedy mu przywieźć i pokazać ten opis - mieszkam prawie 400 km od Warszawy !!! . Powiedziałam profesorowi co tam jest napisane . Wszystkiemu zaprzeczył !! Nie zajął się naszym synem . Wyznaczył tylko kolejny termin wizyty . Byliśmy kilka razy umówieni na wizytę u profesora na oddziale i na przychodni - niestety profesor mimo , że był w pracy to dla nas był nieuchwytny . W Centrum zawsze byliśmy jako pierwsi pacjenci a wychodziliśmy jako ostatni oczekując profesora . Syn był operowany w Centrum Zdrowia dziecka kilka razy . Będąc z synem na oddziale na operację czekaliśmy grubo ponad tydzień , a byli tacy pacjenci co przychodzili jednego dnia a zaraz na drugi - ewentualnie trzeci dzień mieli robione zabiegi !! Poszłam do gabinetu profesora z zapytaniem kiedy w końcu mój syn będzie miał operację ???

To co usłyszałam to było dla mnie szokiem - zaczął mówić mi wprost za ile godzin dziennie ma płacone i jak mało zarabia !!!!!!!

U syna nastąpiło zapalenie błony naczyniowej a potem odwarstwienie siatkówki . Nikt nie chciał w Polsce operować naszego dziecka - tylko nam mówiono, że operację miał mieć zrobioną wczoraj... Obecnie ma bardzo duże niedowidzenie i jak mówią inni okuliści jest dzieckiem jednookim , bo z tego zniszczonego oka nic nie udało się już " wyciągnąć "- za późno wszystko było robione.

Obecnie syn jest po 6 operacjach łącznie na oba oczka.

Nikomu nie polecam jako lekarza . Liczy się dla niego wyłącznie kasa , kasa , kasa ...

Jak dla mnie fantastyczny człowiek i bardzo dobry specjalista. Byliśmy u profesora na wizycie z pół rocznym dzieckiem. Obyło się bez zbędnego gadania podczas badania- zrobione solidnie i dokładnie, ale jak najszybciej i jak najmniej boleśnie się dało. Po badaniu profesor wszystko dokładnie nam wytłumaczył, pokazał wyniki badań, zdjęcia. Pokazał prezentację, dzięki której zrozumiałam o co chodzi w wadzie oka mojego Synka. Może i wizyta nie jest tania, ale jest na pewno warta swojej ceny! Polecam serdecznie.

Jest to naprawdę dobry okulista, rzec by można że świetny. Razem z moją siostrą jeździmy do niego od ponad 10 lat, jesteśmy stałymi pacjentkami i jest bardzo przyjemnie na wizytach. Zawsze mówi to co go niepokoi albo cieszy co do naszych wad. Obie mamy krótkowzroczność z astygmatyzmem, ja mam -12 na lewym i -15 na prawym oku, zaś moja siostra -23 na oboje oczu. Są to wady genetyczne i nie do wyleczenia. Wkrada nam się też zaćma. A dzięki profesjonalnemu leczeniu u profesora i jego żony (u niej zamawiamy szkła kontaktowe) nasze wady nie powiększają się tylko stoją w miejscu. Jeśli już to zostaje operacja - wszczepienie soczewki. Jednak na razie chirurgia okulistyczna nie jest jeszcze na tyle rozwinięta żebyśmy ryzykowały.
Dzięki leczeniu profesora i jego żony radzimy sobie w życiu bardzo dobrze. Co rok kontrolujemy się i u profesora i u jego żony. Bardzo polecam profesora Marka Prosta!

ogólnie jestem zadowolona z prof. z tego co wiem leczy mnie od urodzenia mam dość skomplikowaną wadę astygmatyzm, oczopląs, zeza, blizny na dnie oka i w bardzo dużej części mam nie sprawne prawe oko. Nie mam zastrzeżeń bo nigdy inny lekarz mnie nie leczył teraz rodzice chcą zrobić mi kompleksowe badania w czd i wtedy się dowiem czy mam szanse na normalne widzenie jedyna rzecz to to że mimo iż chodzę na wizyty co rok, nosze okulary i się stosuje do zaleceń nadal źle widzę wygląda to tak jakbym miała ...

ogólnie jestem zadowolona z prof.
wygląda to tak jakbym miała źle dobrane szkła, jakby były za słabe
polecam profesora bo mimo wszystko wiele zrobił dzięki niemu można powiedzieć że widzę bo zajął się mną, gdy by nie to nie wiem jakby to dziś było bo moja wada była dużo gorsza niż jest teraz

Synek mial u Pana Profesora zabieg opadania powieki (ptoza) - operacja udana, jestem bardzo zadowolona z zabiegu, jak i samej wizyty (tak dokladnie nikt wcześniej synka nie zbadał) - dobrze wydane pieniądze.

Serdecznie polecam wszystkim rodzicom. Poszłam z moim 6-cio miesięcznym synem na wizytę tak naprawdę bez przekonania i wyszłam od profesora zachwycona. Pomimo, iż nie jest tanio to warto wydać każdą złotówkę. Profesor jest przemiłym super konkretnym lekarzem z prawdziwego zdarzenia tłumaczy rodzicowi wszystko bardzo dokładnie (nawet pokazuje na modelach) i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Dokładnie bada wzrok dziecka a to wszystko odbywa się bez pośpiechu i w przemiłej atmosferze. Oby więcej takich lekarzy.

Opłata za te wizytę to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. Moja córka nosiła okulary od 1 roku życia, ale dopiero gdy miała 10,5 roku usłyszałam jaką dokładnie wadę posiada. Dopiero Profesor Marek Prost potrafił nazwać tę wadę, zrozumiale wyjaśnił na czym ona polega i jak z nią dalej postępować. Żaden z okulistów, którzy badali i leczyli moje dziecko wcześniej tego nie potrafił. Polecam gorąco tego specjalistę, jego kompetencja i umiejętności są wybitne.

Profesor Prost to wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz. Operował mojego syna pierwszy raz w 1995 roku i jeszcze kilka razy w nastepnych latach. Działo sie to w CZD. Zawsze udzielał rzetelnych informacji, jak pytałam potrafił ze spokojem wszystko wytłumaczyć. Jeśli Pan Profesor zagląda na te stronę to napewno przypomni sobie małego Marcina i jego mamę. Pozdrawiamy serdecznie.

gorąco polecam prof.Prosta-wspaniały lekarz zna się na rzeczy-operował moją 4,5letnią córeczkę i najprawdopodobniej będzie miec drugą operacje tenotomii mięsnia skośnego i nie wyobrażam sobie kogoś innego-to naprawde specjalista godny polecenia-pozdrawiamy pana panie profesorze-Maja i jej mama z Włocławka.

Jesteśmy z naszą córeczką pod stałą opieką u profesora i dzięki kompetencji profesora nasza córka ma szanse widzieć normalnie, a nachodzilismy się po różnych specjalistach i żaden z nich nam nie pomógł, wszyscy twierdzili, że dziecko jest za małe i dopiero jak zacznie samo mówić to nam powie co widzi. Straciliśmy na to dużo zdrowia, czasu i pieniędzy. Dopiero jak trafiliśmy do profesora wszystko zaczęło iść jak należy. Bardzo polecamy. Dziękujemy!

Wciąż poszukujesz "Okulista Warszawa"?

Boguckiego 6

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka