lekarz Marek Przybył

Chirurg ogólny

Pan doktor kompetentny, uprzejmy, godny zaufania i polecenia, sprawnie wykonał gastroskopię, postawił trafną diagnozę, cierpliwie wysłuchał informacji o dolegliwościach, poświęcił dużo czasu na objaśnienie choroby, wystawił receptę, zaproponował niezbędne badania (całkowity koszt: 250 zł). Nareszcie wiem, co mi dolega. W trakcie wizyty panowała przyjazna atmosfera, lekarz nawiązał świetny kontakt z pacjentem, wspierał podczas badania.

Bardzo prosto i przejrzyście objaśnia, co dolega i jakie są tego przyczyny. Mówi wprost, jest bezpośredni. Co prawda można odnieść wrażenie, że się gdzieś spieszy, bo np. inny pacjent czeka, a wiadomo, każdy pacjent to czysty zysk. Dla mnie ważne jednak by trafnie diagnozował i skutecznie leczył. Byłem na jednej wizycie. Wrażenie pozytywne. Zobaczę jak będzie po następnych.

Niesamowity lekarz stara się bardzo rozładować atmosferę co sprawia że nawet gastro nie jest tragedią ;) gastro przeprowadza bardzo sprawnie koszt gastro to 300 zł . Nie olewa pacjenta ! i rozpoznaje chorobę . Polecam tego lekarza naprawdę dzięki Niemu wiem co mi jest . Pozdrawiam :)

Gastroskopię wykonuje bardzo szybko i sprawnie. Jest rzeczowy i kompetentny. W jasny i zrozumiały sposób wyjaśnia chorobę.Koszt gastroskopii 300 zł.

dobry lekarz lecze sie 3 lata i moge polegac , na zaufaniu tego lekarza polecam...

Profesjonalista, odpowiedzialny, świetny chirurg i gastrolog, uprzejmy i kompetentny, ze wszech miar godny polecenia !!!

Profesjonalista, odpowiedzialny, świetny chirurg i gastrolog,
uprzejmy i kompetentny, ze wszech miar godny polecenia !!!

Przy badaniach początkowych jest dość dokładny i skrupulatny . Natomiast podczas wyzyt kontrolnych , badania są powierzchowne , liczy się czas .

Przy badaniach początkowych jest dość dokładny i skrupulatny .

BARDZO KOMPLEKSOWO I PROFESJONALNIE PRZY CZYM BEZ CZEKANIA W KOLEJCE.JAK DLA MNIE SUPER

Kompetentny, wzbudza zaufanie; swietnie wykonana gastrofiberoskopia.

Kompetentny, wzbudza zaufanie; swietnie wykonana gastrofiberoskopia.

Dokładne badanie, zleca możliwe badania, godny polecenia

Dokładne badanie, zleca możliwe badania, godny polecenia