lekarz Marek Przybyszewski

Chirurg ogólny

Wyjątkowy lekarz. Bardzo rzeczowo, w zrozumiały dla pacjenta sposób wyjaśnia na czym będzie polegał zabieg. Zarówno przed zabiegiem, jak i po jego wykonaniu wykazuje bardzo duże zainteresowanie pacjentem. Cechuje go ogromna kultura osobista i wręcz niespotykane przyjazne traktowanie pacjenta. Swoją serdecznością i uśmiechem potrafi wzbudzić zaufanie, a tym samym eliminuje, przynajmniej częściowo, stres związany z zabiegiem. W przypadku mojej mamy zabieg został przeprowadzony perfekcyjnie, za co jestem niezmiernie wdzięczna.