dr n. med. Marek Pudełko

Onkolog, Chirurg onkolog

Ten człowiek nie szanuje czasu swoich pacjentów. Do tego jego zachowuje się w nieprzejrzysty sposób. Odradzam.

Bardzo miły Pan doktor wytłumaczył wszystko ,uprzejmy poświęcił dużo czasu żeby wszystko dokładnie wytłumaczyć polecam !!!!

Dobry fachowiec, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Lekarz przyjmuje w szpitalu specjalistycznym orthos w Komorowicach, to bardzo dobry szpital

Wspanialy lekarz, nie ma lepszego. Polecam z calego serca.

Wspanialy lekarz, nie ma lepszego. Polecam z calego serca.

Wspaniały lekarz, bardzo dobry specjalista, człowiek o przedobrym sercu.

Wspaniały lekarz, bardzo dobry specjalista, człowiek o przedobrym sercu.

Zrobilam mammografie i USG piersi. Dowiedzialam sie ze mam guza w piersi. Bylam u paru lekarzy aby porownac opinie. Wspolne opinie sugerowaly ze najprawdopodobniej NIE jest to rak zlosliwy. Bylam tez u dr Pudelko. Bardzo mile mnie przywital,rozmawial, zartowal, zbadal, po czym stwierdzil ze wedlug jego oceny eksperta jest to rak zlosliwy, biopsji nie trzeba bo szkoda czasu, trzeba operowac i ciac bardzo gleboko. Po operacji bedzie musiala byc chemioterapia (1 rok), naswietlanie oraz staly nadzor na okolo 5 lat. Prawdopodobnie bedzie to na NFZ ale niekoniecznie. Bylam zszokowana i sparalizowana w moim mysleniu. Dalczego inni tak sie mylili?

Pomimo strachu ktory we mnie zasial dr Pudelko, po przemysleniu zdecydowalam sie na biopsje. Wynik okazal sie negatywny (nie jest to rak zlosliwy). Na tej podstawie poddalam sie operacji wyciecia tylko guza (bez wycinania wezlow chlonnych wraz z glebokimi cieciami jak dr Pudelko doradzal), czyli wlasciwie operacji kosmetycznej. Wycietego guza poddano badaniu, opinia histopatologa bylo jednoznaczna: guz niezlosliwy.

Jestem szczesliwa ze nie poddalam sie radom pana Pudelko. Okaleczylby mnie na cale zycie, a czas po operacji i rehabilitacja bylaby juz meka. Dodatkowo koszty bylyby niesamowite, nie tylko z NFZ ale i z mojej kieszeni. Moze jest to fachowiec w operowaniu ale wybitnie odradzam wszystkim diagnoze w tym miejscu, z gruczolaka moze byc wmowiony rak zlosliwy a pozniej ... kto dba o zdrowie pacjenta a takze
o ich kieszen?

Paulina

Polecam jak najbardziej leczenie u Pana Doktora Marka Pudełko.Pan Doktor Pudełko dwukrotnie operował mojego syna(raz usuwał torbiel krzyżową z odnogą).Zrobił to perfekcyjnie,bo paskudna torbiel krzyżowa się nie odnowiła.Inni lekarze wątpili w powodzenie zabiegu.Pan doktor zawsze tłumaczył leczenie i zabiegi,cierpliwie odpowiadał na nasze pytania,również te przez telefon.Był przejęty swoim pacjentem.Zawsze okazywał autentyczny szacunek chorym i ich rodzinie.Pan Doktor ma ogromną wiedzę i umiejętności oraz doświadczenie.Mimo to z pokorą podchodził do schorzenia(nonszalancja i buta innych lekarzy i problemy z tego wynikające zawsze mnie przerażały).Jednak pewnośc i perfekcja działań Pana Doktora powodowały,że byliśmy ufni i wiedzieliśmy,że Doktor Pudełko zrobi co w Jego mocy i to co najlepsze w tej sytuacji.(Zdajemy sobie sprawę,że lekarz nie jest cudotwórcą.Może byc jedynie? najlepszy)W naszej opinii Pan Doktor jest rewelacyjnym fachowcem ,pasjonatem swojej pracy.Mimo swojej niewątpliwej Wielkości,pozostaje skromnym,komunikatywnym ,przemiłym człowiekiem który chce rozumiec innych i pomóc najlepiej jak potrafi.Po każdym kontakcie z Panem Doktorem byliśmy zbudowani i naładowani nową energią do walki z chorobą. Operacje i wizyty kontrolne odbywały się w ramach publicznej służby zdrowia.Rodzice Michała i Michał operowany w Bolesławcu i Lubaniu.

Najgorszy Lekarz i czlowiek, patrzac mi w oczy powiedzial ze umie operowac. W Niemczech lekarze powiedzieli, bez komentarza zle zeszyte rany... Dziecko moje nie zyje swiat mi sie zawalil. Panu tez teraz sie zawalil TEGO ZYCZE Dobrze ze juz pan nie operuje!

Bardzo dobry lekarz` Bardzo mi pomogl; wysoka kultura osobista! Potrafi rozmawiac z chorym,to bardzo ,bardzo wazne,

wspaniały człowiek i doskonały lekarz

wspaniały człowiek i doskonały lekarz