dr n. med. Marek Rocławski

Ortopeda, Traumatolog

Doskonały profesjonalista, który łączy wyjątkowy poziom kompetencji, wnikliwości,perfekcji z empatią do pacjenta. Tłumaczenie choroby i sposobu leczenia,poświęcony czas,uprzejmość jest na najwyższym poziomie. Od co najmniej 10 lat nie mogłam znaleźć pomocy przy okropnych bólach kręgosłupa( rwa kulszowa). Dzięki temu ,że trafiłam pod opiekę p. doktora zrozumiałam, że można żyć bez ciągłego bólu.Uzyskałam dokładne informacje co się dzieje , jak można pomóc i co może zadziać się w przyszłości. Wykonany przez p. doktora zabieg bardzo mi pomógł. To lekarz, który wykonuje swoją pracę z pasją. Panie Doktorze...Dziękuję bardzo.

To lekarz, który wykonuje swoją pracę z pasją.
Panie Doktorze...Dziękuję bardzo.

wspaniały lekarz, znakomity specjalista. dzięki operacji mogę normalnie funkcjonować i chodzić bez dolegliwości bólowych i ucisków nerwów. polecam Pana doktora z całego serca, są to godne ręce ratujące zdrowie.

Fantastyczny lekarz, ogromna wiedza medyczna, profesjonalne podejście do pacjenta, szybka diagnoza. Jestem po zabiegu operacyjnym na kręgosłup lędźwiowy czuję się bardzo dobrze. Lekarz godny polecenia. Pozdrawiam i bardzo dziękuję .

Dr. Marek Rocławski to lekarz, który kocha to co robi i poświęca się pacjentowi. Cały swój czas przeznacza na pacjenta. Nikogo nie pozostawi samemu sobie. Wspaniały lekarz. Bardzo dużo pomógł i pomaga Naszemu synkowi. jest całym wsparciem. bardzo oddany lekarz, godny polecenia, dusza człowiek. Polecam każdemu. Jest doskonały w tym co robi. Jest lekarzem perfekcyjnym. Polecam osoby także ze skoliozami kręgosłupa.Ten wspaniały lekarz znajdzie rozwiązanie każdego problemu. Nie zostawi nikogo samego. Myśle, że wiele osób mogłoby podpisac się pod moją opinią

Dr n.med. Marek Rocławski to znakomity oddany pacjentowi lekarz. Jest świetnym ortopedą, potrafi suer zająć

jest to lekarz który kocha to co robi i poswieciłby swój cenny czas aby pomóc potrzebującemu nikoko nie zostawi z cerpieniem. takiego lekarza szukac ze świecą w reku.