dr n. med. Marek Rocławski

Ortopeda, Traumatolog

Dr. Marek Rocławski to lekarz, który kocha to co robi i poświęca się pacjentowi. Cały swój czas przeznacza na pacjenta. Nikogo nie pozostawi samemu sobie. Wspaniały lekarz. Bardzo dużo pomógł i pomaga Naszemu synkowi. jest całym wsparciem. bardzo oddany lekarz, godny polecenia, dusza człowiek. Polecam każdemu. Jest doskonały w tym co robi. Jest lekarzem perfekcyjnym. Polecam osoby także ze skoliozami kręgosłupa.Ten wspaniały lekarz znajdzie rozwiązanie każdego problemu. Nie zostawi nikogo samego. Myśle, że wiele osób mogłoby podpisac się pod moją opinią

Dr n.med. Marek Rocławski to znakomity oddany pacjentowi lekarz. Jest świetnym ortopedą, potrafi suer zająć

jest to lekarz który kocha to co robi i poswieciłby swój cenny czas aby pomóc potrzebującemu nikoko nie zostawi z cerpieniem. takiego lekarza szukac ze świecą w reku.