dr n. med. Marek Rodzeń

Lekarz który nie powinien leczyć, ponad rok borykam się z problemami po zabiegu oczywiście lekarz to zlewa. Przestrzegam każdego kto zastanawia się nad usługami u Marka Rodzenia

Lekarz niemiły, tak jakby robił łaskę słuchając Pacjenta. Zabieg, który miałam miał być podstawowym a do teraz mam problemy z "tą sprawą". Oczywiście lekarz umywa ręce i to bagatelizuje. Stanowczo odradzam usług u tego Pana

Profesjonalne podejście do pacjenta. Doświadczenie. Miła atmosfera. Zawsze pomocny. Elastyczne godziny przyjęć.

Dr. Marek Rodzeń super lekarz. Bardzo sympatyczny, życzliwy z poczuciem humoru. Zabieg usuwania pieprzyków przeprowadzony bardzo delikatnie i profesjonalnie w Revival Clinic. Szczerze polecam wszystkim. Pacjentka z Warszawy.

Super człowiek, profesjonalista. Dobrze wykonuje swoją pracę. Miły, dowcipny i rzeczowy. Gorąco polecam.