lekarz Marek Rokicki

Chirurg ogólny

Chirurg godny polecenia. Mily, uprzejmy, madry. Polecam.

Chirurg godny polecenia. Mily, uprzejmy, madry. Polecam.

Godny polecenia jako chirurg i nie tylko. Pacjent ma wrażenie jakby mógł mu powiedzieć o innych dolegliwościach a on tego wysłucha i doradzi

Wycinał wrastające paznokcie u paluchów mojej wnuczce Nikoli. Konkretny i kompetentny a przy tym bardzo uprzejmy.

Wycinał wrastające paznokcie u paluchów mojej wnuczce Nikoli.
Konkretny i kompetentny a przy tym bardzo uprzejmy.

Wszystko idealnie!! Pomoc pierwsza klasa, uprzejmy , godny zaufania a przede wszystkim MADRY- i to sie ludzie liczy!!!

super lekarz . bardzo mi pomógł . najlepszy w chrzanowie

super lekarz . bardzo mi pomógł . najlepszy w chrzanowie

Znakomity lekarz i wspaniały człowiek , pomocny,troskliwy,kompetentny, widać że to jego powołanie , wktórym spełnią się znakomicie.Dla mnie nr 1 wśród lekarzy w Chrzanowie i okolicach.

Wspanialy lekarz i cudowny człowiek. Bardzo ciepły i pomocny. Kompetencje ma na najwyzszym poziomie. Zdecydowanie najlepszy lekarz w chrzanowie i okolicach

Do bólu konkretny i kompetentny lekarz. Nie pieprzy głupot (właściwie to mówi niewiele), ale robi swoje i pacjent wychodzi wyleczony (albo zaopatrzony). POLECAM !

Wspaniały lekarz życzliwy dla pacjentów, sympatyczny, cierpliwy, kompetentny, zaangażowany w to co robi.

Pan doktor potrafi przjąć poza kolejnością pacjenta, który zapłacił za wizytę, nie przejmując się tymi którzy czekają miesiąc na poradę.