lekarz Marek Rosowski

Internista

3,9

Zastanawiają mnie opinie niektórych frustratów, uważających lekarza za darmowy automat do dystrybucji recept i skierowań. Że zagrypionemu pacjentowi nie przyjdzie do pustego łba założyć kosztującej kilka groszy maseczki - to w Polsce norma. Lepiej opluć innych i poczęstować wirusem. Że temu zagrypionemu lekarz zleca leki dostępne bez recepty - to jakiś błąd ? Widocznie innych nie potrzebuje. Że kartka kwadratowa - to może frustratowi okrągłą trzeba wycinać ? Tak to jest z anonimowością w sieci - ale tylko pozorną. Bo zawsze nieanonimowa osoba, której takie wpisy dotyczą może odnaleźć odpowiedni paragraf - a wtedy biada frustratowi.
Ale do rzeczy - Panu Doktorowi życzę pogodnych Świąt i samych życzliwych i wdzięcznych pacjentów. Ja osobiście - nie znam innych. Wszyscy moi znajomi i sąsiedzi, którzy leczą się u Pana - wdzięczni są za Pańską wiedzę, empatię i kulturę osobistą. Jest Pan wspaniałym lekarzem !

BARDZO RZECZOWY, pacjenci maja racje świetny diagnosta choć trochę szorstki jako człowiek, ale moich dwóch nastoletnich synów zafascynował, że może rozmawiać na każdy temat nie tylko lekarski. Z tego co wiem, można dr. Bujaka uwielbiać lub nienawidzić, co dla mnie oznacza, że problem nie jest w lekarzu tylko pacjentach. Ja jestem bardzo zadowolona, choć kuracja była ciężka. Polecam

Ja jestem bardzo zadowolona, choć kuracja była ciężka. Polecam

Dziwna wizyta. Powiedziałam co mi jest. Pan lekarz osłuchał mi tylko plecy. Zajrzał do gardła na odległość swojej ręki. Z takiej odległości nie wiem czy coś widział, bo nawet latarką nie zaświecił. Pytam się co mi jest -przeziębienie. Pytam się co dostanę - wykupię w aptece to się dowiem. Koniec wizyty.

Prawdziwy lekarz, kompetentny i cierpliwy. Potrafi wytłumaczyć nawet skomplikowane medyczne sprawy. Bardzo wnikliwie diagnozuje i dobrze leczy. Uprzejmy i sympatyczny jako człowiek. Szkoda że takich lekarzy jest niewielu.

Bardzo dziekuje Panu Doktorowi za pomoc. Pana dociekliwość i fachowość dała mi powrót do zdrowia.Jest Pan wzorem prawdziwego lekarza.

Takich lekarzy życzę sobie i wszystkim potrzebującym pomocy! Kompetentny, cierpliwy, dyskretny i delikatny, wykonujący swój zawód z pasją. Wiedzę ma przeogromną! Leczący skutek ale - co bardzo według mnie ważne - szukający i sięgający do przyczyn problemu zdrowotnego - przez to bardzo skuteczny. Dzięki jego trafnej diagnozie i wdrożonemu leczeniu skończyły się moje dolegliwości, z którymi przez 3 miesiące żaden z 5 odwiedzonych wcześniej lekarzy sobie nie poradził. Żałuję tylko że nie poszłam do niego od razu gdy polecali mi go znajomi.

Najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Profesjonalny, dokładny, cierpliwy w tłumaczeniu. Cieszę się, że mam do kogo zwrócić się ze swoimi problemami zdrowotnymi i że zawsze moge liczyć na pomoc Pana Doktora.

Najlepszy internista z którym miałam okazję się zetknąć. Miły, kontaktowy, profesjonalny. Do tego zawsze punktualny i dostępny (co nie jest regułą w poradni na Lipa). Teraz polecam Pana Doktora swoim znajomym !

Bardzo kompetentny, miły i uprzejmy lekarz. Potrafi doskonale i przystępnie wytłumaczyć różne medyczne zawiłości .Trafnie diagnozuje i zleca skuteczne leczenie. Niewątpliwie to lekarz z powołania i prawdziwy profesjonalista.

Doskonały profesjonalista w każdym calu. Podczas wizyty czułem się jakby był w prywatnej klinice. Przyjemnie, sympatycznie a najważniejsze że specjalista z najwyższej pułki. Nie lube wystawiać takich komentarzy w takich miejscach ale myślę że ludzie powinni wiedzieć o dobrych fachowcach którzy traktują pacjentów jak ludzi a nie jak zło konieczne. Polecam z czystym sumieniem.