lekarz godny polecenia... Chodzę już do Niego kilka lat i nie poszłabym już do żadnego innego. Potrafi mi sporo czasu poświęcić na rozmowę, wytłumaczyć problemy ze zdrowiem i sposób leczenia podnieść na duchu jak są jakieś poważne problemy a wizyty w gabinecie nie są krępujące. Chodziłam do wielu lekarzy ale oni tylko zbadali powiedzieli że jest ok, wypisali receptę i na tym się kończyło a problem nie znikał, dopiero u Niego w na wizycie cię dowiedziałam co tak naprawdę mi jest.. opisał szczegółowo chorobę i przepisał tabletki które w końcu mi pomogły. Pana doktora poleciła mi moja przyjaciółka która również do Niego chodzi jest z Niego zadowolona i rodziła na jego oddziale. Pan Różalski ma bardzo dobre podejście do pacjentki i jest bardzo kompetentnym lekarzem.

To najwspanialszy lekarz z jakim bylo mi dane sie leczyc a potem cieszyc upragniona, wyczekana i najwspanialsza coreczka!!! zaczne od tego ze jako 18latce zdiagnozowal u mnie dziwny stale rosnacy guz na piersi ... skierowal do leczenia chirurgicznego i byl ze mna do samego konca ... kiedy obudzilam sie po operacji tez byl i czekal az dojde do siebie!! potem lata cale leczyl mnie prywatnie /przez caly czas za darmo bo ciagle slyszalam - "zajdziesz w ciaze to wtedy bedziesz mi placic a narazie sie postaraj!!" walczylismy ostro przez ladnych kilka lat !! w koncu skierowal mnie na laparoskopie /nie bylo juz na co czekac/ zabieg umowiony na 4 maja a ja 27 kwietnia zadzwonilam ze JESTEM W CIAZY !! cieszyl sie ze mna jak male dziecko !! skrupulatnie prowadzil cala ciaze az do szczesliwego rozwiazania w swieta Bozego Narodzenia :) jedyne z czym sie nie dogadal z moja corcia to z terminem ... on chcial na Nowy rok a jej umyslily sie swieta ... ot co ... :)

to naprawde cudowny czlowiek!!!

Bardzo dobry lekarz. Świetne podejście do pacjentki, rzeczowy i konkretny. Nie panikuje na zapas. Odpowiada na każde pytanie, poświęca tyle czasu ile potrzeba. Służy rada nawet przez telefon. Zawsze można na niego liczyć. Polecam jak najbardziej !

Dziewczyny proszę podajcie numer gdzie Pan Doktor przyjmuje lub numer do Pana Doktora by umówić się na wizytę. Z góry bardzo dziękuję 😉

lecze się już 8 lat u doktora- poleciła mi go moja dobra koleżanka i nieżałuje -zawsze z uśmiechem wita się i nawet co się żadko zdarza poznaje swoje pacjentki i ich mężów na codzień tzn, w sklepie na spacerze itd-nieumiałam zajść w ciąże-- na początku chodziłam do innego lekarza,ale to była totalna porażka (szkoda nawet pisać)--ale za to mogłabym dużo pisać o doktorze bo tak naprawe przez te kilka lat poznałam go - jest to człowiek,który wyleczył mnie i udało się urodziłam syna ma już 6 lat-od początku wiedziałam ze bedzie cesarka ale jakos sie niebałam -miałam nadzije ze bedzie podczas tej cesarki i tez sie nie pomyliłam był--potem miałam kłopoty pojawiał mi sie " gruczoł bartolini" i przy każdym zabiegu był zawsze mówił żebym sie niemartwiła ale takie są uroki moje że zawsze coś-- teraz mam kłopoty z jajnikami mam torbiele i lecze sie nadal prywatnie u niego--jest to człowiek taki jak my tylko że podchodzi do każdej kobiety obojetnie ile ma lat czy 18-czy 80 -ąt jak do człowieka -- jestem mu wdzięczna za to -

Lekarz z powołania! Bardzo dobry specjalista, a do tego fenomenalny człowiek. Szczerze zainteresowany pacjentką, zawsze można na niego liczyć.

Jedyny z lekarzy który pomógł mi rozwiązać mój problem. Fakt że uprzedził mnie o ewentualnych problemach z ciążą w przyszłości w prawdzie gdyby nie on dalej leczyłabym się metodami poprzednich lekarzy do których chodziłam i które nie dawały żadnego efektu. Przy tym sympatyczny i wizyta u niego jest zupełnie bez stresu. Do tej pory chodziłam wyłącznie do kobiet ginekologów. Kiedy go zobaczyłam w progu byłam załamana, że będzie mnie badał taki starszy facet, mimo wszystko to była najmniej krępująca i stresująca wizyta u ginekologa jaką miałam :P Od tej pory chodzę na wizyty regularnie ;] Polecam serdecznie, a wracając do komentarza Pani z cystą i przeciętą tętnicą.. Przykra sprawa mimo wszystko u Pana Różalskiego zasadniczym problemem jest fakt czekania na wizytę ponieważ leczy się u niego makabrycznie dużo kobiet.. jest to pierwsza negatywna opinia jaką słyszałam przez te wszystkie lata.

A ja wystawię doktorowi ocenę negatywną ponieważ przez niego mogło by mnie już nie być. Opowiem wam jak to było Otóż moja pierwsza wizyta i okazało się że torbiel 6 cm na jajniku i od razu skazana na laparoskopię ( nawet nie powiadomił mnie o innych metodach leczenia) kilka dni później zjawiłam się w szpitalu w raciborzu miałam mieć zabieg we wtorek a przeciągano to do czwatrku ( ale od poniedziałku miałam nic nie jeść ) Podczas zabiegu doktor przeciął mi tętnicę biodrową !!!!!!!!!!!!!!!!! życie uratował mi tamtejszy chirurg a torbiel nie została usunięta tylko nacięta. Obudziłam się w Bytomiu na OIOM- ie nie było za przyjemnie na brzuchu mam 2 rany jena poprzeczna druga podłużna. Doktor nie poczuwał się do odpowiedzialności wcale gdy już wróciłam do raciborza nawet nie przyszedł i nie porozmawiał. A już kilka innych złych historii o nim słyszałam moja sąsiadka ma przez niego niepełnosprawną córkę. A znajoma kilka dni po mnie też dostała skierowanie na laparoskopię, a miała małego torbiela. Zastanówcie się zanim do niego pójdziecie naprawdę . Może nie jest drogi ale mi nawet nie założył kartoteki i jak dla mnie jest mało kompetentny a prywatny gabinet.... heh jeśli to można gabinetem nazwać nie ma nawet miejsca żeby się przebrać. Jak dla mnie nieodpowiedzialny, niekompetentny i n ie obchodzi go los pacjentek.

Jestem to konkretny lekarz , zawsze szczery , stara się zawsze pomoc nie zwarzajac na to czy jest zmeczony czy też nie. Mialam 16 lat to urodzilam synka z jego pomocą,a teraz jestem dzieki niemu drugi raz w ciazy - 1.5 roku staralismy sie i nic nie bylo. Wyleczyl mi jajniki , dlugo ale skutecznie. Jestwm mu wdzieczna i zawsze bede.To lekarz z powołania a nie z zawodu :) Trzeba sie taki urodzic by takim byc :) Pozdrawiam serdecznie i polecam :)

Jeśli chodzi o lekarzy ginekologów w naszym rejonie oraz powiecie to dla mnie Pan dr Różalski jest numerem jeden. W każdej sytuacji można na niego liczyć i spodziewać się odpowiedniego rozwiązania. Polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wodzisław Śląski"?

Bożena Frymer

Parkowa 4
Rybnik
ulica Porzeczkowa 39
41-806 Zabrze
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Wodzisław
26 Marca 51
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie