dr n. med. Marek Różalski

Najlepszy specjalista - ginekolog położnik jakiego spotkałam a miałam kontakt z innymi lekarzami tej specjalizacji. Rzetelny lekarz i bardzo dobry człowiek!!! Bardzo dobra opieka podczas prowadzonej ciąży oraz w szpitalu przy porodzie. Dziś dziękuję za dwójkę cudownych zdrowych dzieciaczków którymi cieszę się każdego dnia. Fakt długo czasami trzeba czekać w poczekalni przed wizytą...ale warto. Polecam w 100%

Pan doktor Różalski nie powinien już pracować w szpitalu! Prowadził mi trzecią ciążę i nawet gdybym chciała to niestety przez Pana doktora ostatnią.Całkowicie nie nadaje się już do prowadzenia ciąży. Do 35 tygodnia nie zrobił mi żadnych badań wiedząc,że z mężem mamy konflikt serologiczny,gdy już na koniec przypominając mu i tym nie wiem który raz w końcu mi zlecił te badania okazało się, ze mój organizm zdążył wytworzyć przeciwciała,które niszczyły krwinki czerwone syna(a wystarczyło że nadałby to regularnie i w odpowiednim czasie podał szczepionkę). Jak zobaczył wyniki to zbladł ale nie to jest najgorsze tylko to że czytając wyniki i rozmawiając ze mną o niczym nie wiedząca pacjenta obliczał i wpisał do książeczki że zrobił mi te badania i podbił,tak właśnie krył sobie... W szpitalu totalna olewka w końcu skończyło się cięciem cesarskim po którym zabrano mi syna bo nie wiadomo w jakim był stanie..miał mieć transfuzję mógł być niedotleniony,zresztą mógł w życiu płodowym już nie przeżyć po długiej walce Pani ordynator z maluszków powiedziała że mam Bogu dziękować,że syn jest w takim stanie jakim jest,a Pan doktor co?nawet nie pofatygował się przyjść zapytać..dla mnie porażka nie chce nigdy więcej słyszeć o tym lekarzu,a uważałam go z bóstwo i nigdy bym nie zmieniła..drogie Panie jeśli już chodzicie w ciąży do Pana doktora róbcie badania,nie dajcie sobie wmówić że są niepotrzebne.Gdybym miała trochę więcej siły po tym wszystkim a jeździłam od hematologa do kardiologa zgłosiła bym to.

Dziewczyny proszę podajcie numer gdzie Pan Doktor przyjmuje lub numer do Pana Doktora by umówić się na wizytę. Z góry bardzo dziękuję 😉

Lekarz z powołania! Bardzo dobry specjalista, a do tego fenomenalny człowiek. Szczerze zainteresowany pacjentką, zawsze można na niego liczyć.

Bardzo dobry lekarz. Świetne podejście do pacjentki, rzeczowy i konkretny. Nie panikuje na zapas. Odpowiada na każde pytanie, poświęca tyle czasu ile potrzeba. Służy rada nawet przez telefon. Zawsze można na niego liczyć. Polecam jak najbardziej !

lekarz godny polecenia... Chodzę już do Niego kilka lat i nie poszłabym już do żadnego innego. Potrafi mi sporo czasu poświęcić na rozmowę, wytłumaczyć problemy ze zdrowiem i sposób leczenia podnieść na duchu jak są jakieś poważne problemy a wizyty w gabinecie nie są krępujące. Chodziłam do wielu lekarzy ale oni tylko zbadali powiedzieli że jest ok, wypisali receptę i na tym się kończyło a problem nie znikał, dopiero u Niego w na wizycie cię dowiedziałam co tak naprawdę mi jest.. opisał szczegółowo chorobę i przepisał tabletki które w końcu mi pomogły. Pana doktora poleciła mi moja przyjaciółka która również do Niego chodzi jest z Niego zadowolona i rodziła na jego oddziale. Pan Różalski ma bardzo dobre podejście do pacjentki i jest bardzo kompetentnym lekarzem.

Bardzo dobry doktor. Polecam każdej Pani.

Bardzo dobry doktor. Polecam każdej Pani.

Super lekarz!!!!! byłam u niego pierwszy raz a juz nie umiem sie nastepnej wizyty doczekać:) zdecydowanie najlepszy lekarz:)

Lekarz bardzo miły i konkretny. To była moja pierwsza wizyta, ale wrażenia pozytywne. Lekarza polecila mi siostra ktora miala problemy z ciąża i dzieki P.Różalskiemu wszystko dobrze sie skończyło. Polecam

Jeden z najlepszych lekarzy ginekologów. Polecam

Jeden z najlepszych lekarzy ginekologów. Polecam