dr n. med. Marek Różalski

To jedyny ginekolog, z ktorym luzno moge porozmawiac o problemie!

To jedyny ginekolog, z ktorym luzno moge porozmawiac o problemie!

Jeśli chodzi o lekarzy ginekologów w naszym rejonie oraz powiecie to dla mnie Pan dr Różalski jest numerem jeden. W każdej sytuacji można na niego liczyć i spodziewać się odpowiedniego rozwiązania. Polecam

Chodzę do Pana doktora od 9 lat, jest bardzo kompetentny, a do tego miły i można mu tylko pozazdrościć SERCA z jakim podchodzi do każdej z pacjentek i jej problemu. Urodziłam pod jego opieka dwoje dzieci, choć ciąże niebyły łatwe.

Nawet najlepszy fachura i "anioł" może mieć gorszy dzień i ma prawo do błędu bo jest tylko człowiekiem. Uważam Pana Różalskiego za najlepszego ginekologa i lekarza z powołania. Byłem przy dwóch porodach mojej żony, która nigdy wcześniej nie tolerowała mężczyzn - ginakologów. Dzięki niemu żona urodziła 2 zdrowych, wspaniałych synów mimo komplikacji przy donoszeniu ciąży. Polecam wszystkim pacjentkom.

Jeśli chodzi o podejście do pacjenta to Pani Doktorowi nie można nic zarzucić. Miły, uprzejmy, zawsze uśmiechnięty. Jeśli jednak chodzi o leczenie, to jak lekarz, który nie zbada poziomu hormonów u pacjentki może jej podać dwa rodzaje różnych, silnych leków hormonalnych nie znając źródła problemu?? Pacjentki to nie króliki doświadczalne. Zmieniłam lekarza - pierwsze badania - hormony. Strzał w 10-tkę!!!! No i jeszcze jeden zarzut: płacąc 100zł. za wizytę oczekuję, że przychodzę na umówioną godzinę i wchodzę do gabinetu, a nie czekam 5 godzin w poczekalni!!!Recepcjonistka, której pensja wynosiłaby ok. 2000,00zł. dla tak wziętego lekarza to chyba nie problem?!

To najwspanialszy lekarz z jakim bylo mi dane sie leczyc a potem cieszyc upragniona, wyczekana i najwspanialsza coreczka!!! zaczne od tego ze jako 18latce zdiagnozowal u mnie dziwny stale rosnacy guz na piersi ... skierowal do leczenia chirurgicznego i byl ze mna do samego konca ... kiedy obudzilam sie po operacji tez byl i czekal az dojde do siebie!! potem lata cale leczyl mnie prywatnie /przez caly czas za darmo bo ciagle slyszalam - "zajdziesz w ciaze to wtedy bedziesz mi placic a narazie sie postaraj!!" walczylismy ostro przez ladnych kilka lat !! w koncu skierowal mnie na laparoskopie /nie bylo juz na co czekac/ zabieg umowiony na 4 maja a ja 27 kwietnia zadzwonilam ze JESTEM W CIAZY !! cieszyl sie ze mna jak male dziecko !! skrupulatnie prowadzil cala ciaze az do szczesliwego rozwiazania w swieta Bozego Narodzenia :) jedyne z czym sie nie dogadal z moja corcia to z terminem ... on chcial na Nowy rok a jej umyslily sie swieta ... ot co ... :)

to naprawde cudowny czlowiek!!!

Jestem to konkretny lekarz , zawsze szczery , stara się zawsze pomoc nie zwarzajac na to czy jest zmeczony czy też nie. Mialam 16 lat to urodzilam synka z jego pomocą,a teraz jestem dzieki niemu drugi raz w ciazy - 1.5 roku staralismy sie i nic nie bylo. Wyleczyl mi jajniki , dlugo ale skutecznie. Jestwm mu wdzieczna i zawsze bede.To lekarz z powołania a nie z zawodu :) Trzeba sie taki urodzic by takim byc :) Pozdrawiam serdecznie i polecam :)

lecze się już 8 lat u doktora- poleciła mi go moja dobra koleżanka i nieżałuje -zawsze z uśmiechem wita się i nawet co się żadko zdarza poznaje swoje pacjentki i ich mężów na codzień tzn, w sklepie na spacerze itd-nieumiałam zajść w ciąże-- na początku chodziłam do innego lekarza,ale to była totalna porażka (szkoda nawet pisać)--ale za to mogłabym dużo pisać o doktorze bo tak naprawe przez te kilka lat poznałam go - jest to człowiek,który wyleczył mnie i udało się urodziłam syna ma już 6 lat-od początku wiedziałam ze bedzie cesarka ale jakos sie niebałam -miałam nadzije ze bedzie podczas tej cesarki i tez sie nie pomyliłam był--potem miałam kłopoty pojawiał mi sie " gruczoł bartolini" i przy każdym zabiegu był zawsze mówił żebym sie niemartwiła ale takie są uroki moje że zawsze coś-- teraz mam kłopoty z jajnikami mam torbiele i lecze sie nadal prywatnie u niego--jest to człowiek taki jak my tylko że podchodzi do każdej kobiety obojetnie ile ma lat czy 18-czy 80 -ąt jak do człowieka -- jestem mu wdzięczna za to -

Jedyny z lekarzy który pomógł mi rozwiązać mój problem. Fakt że uprzedził mnie o ewentualnych problemach z ciążą w przyszłości w prawdzie gdyby nie on dalej leczyłabym się metodami poprzednich lekarzy do których chodziłam i które nie dawały żadnego efektu. Przy tym sympatyczny i wizyta u niego jest zupełnie bez stresu. Do tej pory chodziłam wyłącznie do kobiet ginekologów. Kiedy go zobaczyłam w progu byłam załamana, że będzie mnie badał taki starszy facet, mimo wszystko to była najmniej krępująca i stresująca wizyta u ginekologa jaką miałam :P Od tej pory chodzę na wizyty regularnie ;] Polecam serdecznie, a wracając do komentarza Pani z cystą i przeciętą tętnicą.. Przykra sprawa mimo wszystko u Pana Różalskiego zasadniczym problemem jest fakt czekania na wizytę ponieważ leczy się u niego makabrycznie dużo kobiet.. jest to pierwsza negatywna opinia jaką słyszałam przez te wszystkie lata.

Zdecydowanie anioł, nie człowiek! Nigdy więcej innego ginekologa :-)

Zdecydowanie anioł, nie człowiek! Nigdy więcej innego ginekologa :-)