dr n. med. Marek Różalski

Najlepszy lekarz a chodziłam do kilku i co najważniejsze nie ignoruje pacjentek jak robią to poniektórzy. Operował mnie i wszystko jest ok a nie było wesoło, myślałam że już po mnie...

nie chciałabym innego lekarza, bardzo dobry w swoim fachu i do tego miły, ludzki, uprzejmy...polecam !!!

Anioł nie człowiek. Gdyby nie on, dziś nie cieszyłabym się wraz z mężem swoją córeczką. Polecam każdej mamie, bo takiego lekarza jak an Marek to ze świeczką szukać!!!

jak dla mnie fachowiec, wizyta u niego zawszde u usmiechem na ustach, bez stresu, bardzo mi pomogl podczas ciazy wiedzial kiedy odstawic leki, z wlasnej woli byl caly porod i go odbieral ( bez zadnych dodatkowych kosztow) jego nowy gabinet jest profesjobalny na wysokim poziomie, polecam wszystkim przuszlym mamom i ie tylko

JEZELI MIALABYM OCENIC PANA ROZALSKIEGO W SKALI OD 1-10 , DALABYM MU 10 BEZ ZASTANOWIENIA . poLECAM

sympatyczny, wyjaśnia wszelkie niejasności, minusem jest mało profesjonalny gabinet, ale podobno ma go zmienić, więc zobaczymy co z tego wyniknie

Bardzo dobry specjalista. Godny polecenia. Naprawdę gorąco polecam tego lekarza.

Bardzo mily i uprzejmy lekarz wszystko wytlumaczy jesli ma sie jakies niescislosci. Pomogl mi przy porodze i uratowal mi dziecko. Malo jest w regionie takich lekarzy z powolania. Polecam goraco.

MOIM ZDANIEM TO NAJLEPSZY LEKARZ , CHODZĘ DO NIEGO OD 15 LAT PROWADZIŁ MOJE DWIE CIĄŻE , BYŁ PRZY PORODACH.OBECNIE PROWADZI TRZECIĄ I GDYBY NIE ON TO MIAŁA BYM DUŻY PROBLEM Z DONOSZENIEM CIĄŻY (WYKRYŁ CHOROBĘ , KTÓREJ NIE WYKRYLI NA ODDZIALE SZPITALNYM,ANI LEKARZ RODZINNY)

A ja wystawię doktorowi ocenę negatywną ponieważ przez niego mogło by mnie już nie być. Opowiem wam jak to było Otóż moja pierwsza wizyta i okazało się że torbiel 6 cm na jajniku i od razu skazana na laparoskopię ( nawet nie powiadomił mnie o innych metodach leczenia) kilka dni później zjawiłam się w szpitalu w raciborzu miałam mieć zabieg we wtorek a przeciągano to do czwatrku ( ale od poniedziałku miałam nic nie jeść ) Podczas zabiegu doktor przeciął mi tętnicę biodrową !!!!!!!!!!!!!!!!! życie uratował mi tamtejszy chirurg a torbiel nie została usunięta tylko nacięta. Obudziłam się w Bytomiu na OIOM- ie nie było za przyjemnie na brzuchu mam 2 rany jena poprzeczna druga podłużna. Doktor nie poczuwał się do odpowiedzialności wcale gdy już wróciłam do raciborza nawet nie przyszedł i nie porozmawiał. A już kilka innych złych historii o nim słyszałam moja sąsiadka ma przez niego niepełnosprawną córkę. A znajoma kilka dni po mnie też dostała skierowanie na laparoskopię, a miała małego torbiela. Zastanówcie się zanim do niego pójdziecie naprawdę . Może nie jest drogi ale mi nawet nie założył kartoteki i jak dla mnie jest mało kompetentny a prywatny gabinet.... heh jeśli to można gabinetem nazwać nie ma nawet miejsca żeby się przebrać. Jak dla mnie nieodpowiedzialny, niekompetentny i n ie obchodzi go los pacjentek.