lekarz Marek Różycki

Lekarz godny polecenia. Kompetentny o bardzo wysokiej kulturze osobistej, poświęca dużo czasu na wywiad i badanie, Tłumaczy szczegółowo leczenie i je uzasadnia.

Bardzo miły i preprowadza szczegółowy wywiad, czuje się że ma czas dla pacjenta

Bardzo miły i preprowadza szczegółowy wywiad, czuje się że ma czas dla pacjenta

OK. To nie jest wpis będacy opinią pacjenta a nie reklamą lekarza :)

OK. To nie jest wpis będacy opinią pacjenta a nie reklamą lekarza :)

fantastyczny lekarz, żadne słowa nie są w stanie opisać profesjonalizmu, ciepła, empatii Pana Doktora. Polecam wszystkim, jestem pod wielkim wrażeniem. Brawa dla Pana Doktora.

Bardzo dobry internista. Bardzo dokładnie bada i poświęca dużo czasu pacjentowi. Na wszystkie pytania odpowiada tłumacząc np. jak powstaje kaszel, dlaczego boli tutaj itp. Nawet wypisując lek mówi dlaczego decyduje się na ten i głośno zastanawia się, czy aby na pewno dokonuje najlepszego wyboru. Polecam innym i pozdrawiam Pana Doktora!

Polecam innym i pozdrawiam Pana Doktora!

Wyjątkowy człowiek poświęcający pacjentowi wiele czasu i zrozumienia.

Wyjątkowy człowiek poświęcający pacjentowi wiele czasu i zrozumienia.

Lekarz jest bardzo kompetentny, posiada szeroki zakres wiedzy medycznej. Na uwagę zasługuje głównie Jego podejście do pacjenta. Potrafi jasno przedstawić przyczynę i specyfikę dolegliwości/choroby, a samo badanie podczas wizyty przeprowadza z należytą starannością i dokładnością - nie zbywa pacjentów, tylko chce im pomóc. Lepszego lekarza nie spotkałem - polecam każdemu.

Lekarz jest bardzo kompetentny, posiada szeroki zakres wiedzy medycznej.

Lepszego lekarza nie spotkałem - polecam każdemu.