Nie jestem łatwym pacjentem i mam niełatwy, złożony problem, Już wiele razy chciałam się poddać, ale Pan Doktor bardzo stara się mi pomóc, ma niezwykłą cierpliwość, bardzo szybko odczytuje mój nastrój i zadaje odpowiednie pytania. Nigdy jednak nie czułam się "odytywana", czy

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Świecie"?

Byczyńska Danuta Psychiatra Bydgoszcz - Gabinet
Ks.Skorupki 98c/1
85-156 Bydgoszcz

Sue Ryder
Rentgena
Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz