lekarz Marek Rutkowski

2,1
1,9

Nie polecam, jest arogancki, łatwo go wytrącić z równowagi, bo nieprecyzyjnie zadaje pytania i krzyczy, jak mu się zwraca uwagę albo coś zasugeruje. "jak się nie podoba, zmienić lekarza" - usłyszałam to kilka razy w czasie 10-cio minutowej wizyty. Lekarz z poprzedniej epoki, zero podejścia do pacjentek. Nie wykonuje USG, więc prowadzenie ciąży u niego to koszmar - czeka się w 2-godzinnych kolejkach u niego po skierowanie na USG, a potem jeszcze tyle samo na USG.

tak mi uciskał na brzuch , że aż spytałam czy nic mi nie uszkodzi, sam usg nie zrobi więc muszę iść prywatnie bo na nfz terminy są zbyt późno...( chodzi o ciążę)masakra dr Rybicki robił wszystko na miejscu i był spoko !!!! Tak teraz zarabiają na pacjentkach ja akurat mogę ( bo jak to lekarz powiedział 60 zł to nie jest dużo) ale inne kobiety mogą nie mieć od razu kasy na prywatne badania!!!!! masakra

lekarz masakra, dosłownie sadysta. Władował mi wziernik zadając ogromny ból, poszczypał pokaleczył mi szyjkę macicy. Odnosiłam wrażenie ze moje cierpienie sprawia mu radość. Na wyraźne uwagi nie reagował, nie chciał tez wziernika wymienić na mniejszy i jeszcze dopychał wziernik i przycinał mi nim szyjkę rozwierając i zamykając wziernik. Myślałam, ze go kopne z bólu. Czułam się jak w rytualnej rzeźni a nie u lekarza ginekologa. Boże kto go dopuścił do zawodu i jeszcze umożliwił specjalizacje. Co najciekawsze, parawan w jego gabinecie, za którym pacjentka powinna się rozebrać, jest ustawiony prostopadle do ściany i jego biurka tak, że on ją obserwuje z każdej strony. Zero taktu i kultury.

Byłam u tego Pana pierwszy raz, po wizycie czułam się jak najgorszy śmieć i nie mogłam opanować emocji. Zero podejścia, delikatności, zrozumienia czy nawet normalnej rozmowy, w której odpowiedziałby na moje pytania. Nigdy więcej..

Najgorszy lekarz z jakim mialam stycznosc!! Odradzam kazdej kobiecie ktora zamierza u niego prowadzic ciaze!! Jestem w 6 tyg ciazy bylam u niego na wizycie i stwierdzil ze mam ciaze pozamaciczna nie robiac mi usg i skierowal natychmiast do szpitala przez co bylam przygotowana na najgorsze...;( w szpitalu bardzo mily lekarz ginekolog zrobil mi usg na ktorym dokladnie widzialam zarodek w macicy a na jajniku mam torbiela ktory musi byc pod obserwacja. Wytlumaczyl mi wszystko dokladnie. A pan Rutkowski od razu mnie przygotowal na zabieg.. porazka, taki stary a nawet usg nie chcial mi zrobic. Juz nigdy moja noga nie postanie w jego gabinecie. Tyle nerwow i stresu nikomu nie zycze.

Ten lekarz to jakas pomylka. Jest bardzo arogancki wobec pacjentek a takze wobec poloznych, ktore z nim pracuja. W ogole nie slucha co sie do niego mowi, a jak juz da dojsc do slowa to tak zmiesza z blotem, ze czlowiek czuje sie winny, ze smie zajmowac mu czas. Mi ostatnio powiedzial, ze gow*o go obchodza moje problemy ciazowe, bo on ma tyle kasy, ze jedna pacjentka w te czy w tamta go nie robi. Zachowuje sie jakby pozzeral wszystkie rozumy a reszta ludzi to debile. Koszmarny czlowiek, juz nie mowiac o zawodzie, w ktorym pracuje. Jak tak mozna ludzi traktowac? Ja napewno napisze na niego skarge do nfz i zachecam inne panie do tego. tak nie moze byc, ze jestesmy traktowane jak zlo konieczne!!!!

nie jestem zadowolona z tego lekarza :( poszłam na pierwszą wizytę tylko po tabletki antykoncepcyjne to nie dość że pan doktor zachowywał się w stosunku do mnie bardzo arogancko to stwierdził że tabletki które chcę (które zresztą biorę już od bardzo długiego czasu) on ich nie zna i nie chciał mi ich przypisać bo proponował mi zmianę na inne i to bardzo drogie!!! po dłuższej wymianie zdań łaskawie mi je zapisał ale ja już na pewno wiem że przy kolejnej wizycie zmieniam lekarza a doktor Rutkowski powinien pomyśleć o tym co robi bo naprawdę traci pacjentki

ja jestem zadowolona. Widać że ma wiedzę i umie ją wykorzystać. Chodziłam do kilku lekarzy i dopiero u dr Rutkowskiego uzyskałam rozwiązanie moich problemów mimo że do tej pory nikt nie potrafił mi pomóc. Gdyby nie ta wizyta to skończyłabym na stole operacyjnym - i okazuje się że zupełnie niepotrzebnie.

drogie Panie-OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM takiego lekarza jak p.Rutkowski. Na szczęście są jeszcze inni wspaniali specjaliści.

Bardzo kompetentny lekarz. Bardzo kompetentnie podszedl do mojego problemu z ktorym wielu innych ginekologow nie moglo sobie poradzic przez trzy lata. Bardzo duza wiedza i zaangazowanie i widac ze sie zna. polecam kazdemu wizyte u tego lekarza.