lekarz Marek Rybarczyk

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, potrafiący wykazać się dużą empatią, profesjonalny. W Szpitalu "STOCER" w Konstancinie byłem 4 razy, a doktor Rybarczyk operował mnie dwukrotnie- najpierw odcinek L-S ze stabilizacja tytanową, a 3 lata później ponownie - zakładając mi 2 implanty w odcinku szyjnym, w między czasie przyjmując mnie kilkukrotnie w przychodni przyszpitalnej. Miałem okazję wielokrotnie obserwować go w pracy zarówno na oddziale neuroortopedii jak i w przychodni. Zawsze potrafił opisać i wyjaśnić problemy które stwarza choroba, wytłumaczyć sposób leczenia, odpowiedzieć na pytania i wątpliwości, poświęcając przy tym odpowiednią ilość czasu i podchodząc do pacjenta holistycznie oraz kompleksowo. Zawsze, nawet mimo męczenia pracą uprzejmy i kompetentny. To, że praktycznie w ogóle jeszcze chodzę (o kulach) i poruszam rękami zawdzięczam doktorowi Rybarczykowi. Mam do niego pełne zaufanie i uważam, że jest ze wszech miar godny polecenia.

Wspaniały Lekarz i profesoonalista . 8 lat temuoperowal mi kręgosłup który miałem bardzo zdegradowany . Po operacji wróciłem do uprawiania sportu i normalnego funkcjonowania. Polecam w 100 %. Pasjonata z powołania.

Polecam w 100 %. Pasjonata z powołania.

Podpisuję się w pełni pod pierwszą opinią - p.doktor traktował mnie arogancko - na żadne pytanie nie uzyskałam odpowiedzi, gdyż trudno nazwać odpowiedzią przykładowe pytanie o zakończenie okresu noszenia gorsetu odpowiedź "to nie jest skaleczenie palca", oraz odpowiedzi pytaniem na pytanie, czy stwierdzenie p.doktora na moją reakcję o wyznaczeniu b.odległego terminu wizyty kontrolnej "co mi tu pani będzie jęczeć".Rzeczywiście uprzejmość tego lekarza wobec starszej osoby "przekracza wszelkie granice".

Nie sympatyczny i arogancki. Nie chce tlumaczyc dokladnie o chorobie ani operacji, pacjenta traktuje z góry, jestem przed operacja i nie chcial mi wszystkiego wytlumaczyc, tak jak by mnie to nie dotyczylo

Wspaniały lekarz i profesjonalista a przede wszystkim człowiek. Bardzo dokładnie wytłumaczył mi na czym polega moja choroba i jak się pozbyć jej efektów. Wspaniałe podejście do pacjenta, a jego uprzejmość przekracza wszelkie granice. Nie miałem do czynienia z innymi lekarzami z oddziału 5 STOCER, ale myślę że bycie profesjonalistą w tym co się robi, to jest chyba ich wszystkich motto zawodowe. A pan Rybarczyk w tym przewodzi. Polecam z całego serca.