Najlepszy chirurg szczękowy u jakiego byłam! Polecam z całego serca każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy!!!

jeżeli chodzi o implanty fachowiec jakich mało. kolejka dluga, ale warto. polecam serdecznie każdemu.

wszystko przebiegło jak najbardziej poprawnie, leczenie zakonczone 100% powodzeniem, polecam kazdemu! !!!!!!!!

Leczyłem się u tego Pana i jestem bardzo zadowolona! Dr Rybicki to najlepszy chirurg jakiego znam. Leczyłam się u wielu lekarzy i żaden nie potrafił do końca wyleczyć mojego zęba. Cały czas były jakieś komplikacje. Dopiero Pan Marek sprawił, że mój ząb jest całkowicie zdrowy, dziś po trzech miesiącach nie odczuwam żadnego bólu, wszystko jest ok. Panu Markowi zawdzięczam to, że wreszcie czuję się dobrze :)

Serdecznie polecam Pana Marka. W klinice Dental-Design wstawiałam sobie implanty. Wiadomo bałam się tego zabiegu, ale niepotrzebnie. Wszystko przebiegło idealnie, Pan Doktor to prawdziwy spec w swoim fachu :) No i do tego jest to bardzo miły człowiek, więc automatycznie się rozluźniamy i stres jest mniejszy :) Ogólnie sama klinka robi świetne wrażenie. Mają tam pełne wyposażenie, wszystko jest na miejscu. Bardzo wysoki poziom, zarówno leczenia jak i ogólnie standardów.

Pan Marka Rybickiego to genialny stomatolog i chirurg w jednym. Leczyłam się u niego jakiś czas temu i bardzo sobie chwalę. Facet zna się na rzeczy no i ogólnie jest bardzo miły (co zmniejsza stres). Cała klinika Dental-Design Jaworska jest najwyższych lotów. Świetny sprzęt, sale bardzo dobrze wyposażone. Ja przyzwyczaiłam się do Pan Marka i póki co nie mam zamiaru zmieniać stomatologa. Polecam!

Doktorowi Rybickiemu jak najbardziej należy się pozytywna opinia. Nie dość, że miły facet (co powoduje odstresowanie) to zabieg wstawiania implanta odbył się u mnie bezboleśnie i bez komplikacji. Każdemu polecam dr Rybickiego!

Pan Marek Rybicki to prawdziwy cudotwórca w swoim fachu. Ciężko było mi znaleźć dobrego stomatologa chirurga w naszych okolicach, no ale na szczęście mi się udało :) Dużą zaletą dla mnie jest tak jak już wspomniano bardzo dobre wyposażenie - na miejscu dostępne są wszystkie sprzęty. Dla mnie wielki plus! :)

Właśnie zakończyłam leczenie w klinice Dental-Design, więc stwierdziłam, że wystawię dr Rybickiemu opinie. Wszystko przebiegło dobrze, implanty się przyjęły, zero powikłań, bólu też nie było - więc 5.

Pan Marek, to genialny chirurg! Musiałem chirurgicznie usunąć ząb, gdyż w żaden inny sposób się nie dało. Zwróciłem się do kliniki Dental-Design Jaworska i nie żałuję! Zabieg odbył się bardzo szybko, zero bólu, wszystko fachowo zrobione, jednym słowem super. Przed zabiegiem poczytałem sobie w necie różne opinie o stomatologach chirurgach, o ich błędach i mało poważnym podejściu do pacjentów - wtedy się zestresowałem :D Jednak tutaj o podobnych rzeczach nie było mowy. Z czego bardzo się cieszę :)

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Pruszków"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134