jeżeli chodzi o implanty fachowiec jakich mało. kolejka dluga, ale warto. polecam serdecznie każdemu.

wszystko przebiegło jak najbardziej poprawnie, leczenie zakonczone 100% powodzeniem, polecam kazdemu! !!!!!!!!

Najlepszy chirurg szczękowy u jakiego byłam! Polecam z całego serca każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy!!!

perfekcyjnie przeprowadzone wyrywanie osemki, najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkalam, bez zadnych obaw polecam go kazdemu

Bardzo dobrze wstawiony implant, bez bolu. Rzeczowo, konkretnie i szybko - czyli tak jak lubie. Polecam doktora Rybickiego bez najmniejszych oporow!

Polecam doktora Rybickiego bez najmniejszych oporow!

Wszystko w jak najlepszym porządku! POLECAM! Doktor Rybicki ma prawdziwy fach w dłoniach. Najlepszy stomatolog, u jakiego się leczyłem. Jeszcze raz - polecam!

Naprawdę świetnych chirurg stomatolog. Doktor Marek Rybicki uratował mój ząb. Każdemu go polecam w 100%.

100% polecam!!!! Dr Rybicki zna się na rzeczy jak nikt inny. Bezproblemowo przeprowadził u mnie zabieg chirurgicznego usuwania zęba. Polecam każdemu

100% polecam!!!!

Chirurgiczne usuwanie zęba, niezbyt miła sprawa.... ale doktor Rybicki sobie z tym poradził. wystawiam pozytywa bo na to zasługuje, fachowo i bezboleśnie

wszystko jak najbardziej spoko! świetny doktor! gościu zna się na rzeczy i do tego miły facet. polecam każdemu!