Właśnie zakończyłam leczenie w klinice Dental-Design, więc stwierdziłam, że wystawię dr Rybickiemu opinie. Wszystko przebiegło dobrze, implanty się przyjęły, zero powikłań, bólu też nie było - więc 5.

Doktorowi Rybickiemu jak najbardziej należy się pozytywna opinia. Nie dość, że miły facet (co powoduje odstresowanie) to zabieg wstawiania implanta odbył się u mnie bezboleśnie i bez komplikacji. Każdemu polecam dr Rybickiego!

Czytając opinie niżej mam wrażenie, że byłam zupełnie u innego lekarza. Też miałam usuwaną ósemkę i wszystko przebiegło idealnie. Żadnych powikłań, ból też w zasadzie zerowy. Jak dla mnie dr Rybicki jest genialnym fachowcem i na pewno zna się na tym, co robi!

Widzę, że opinie na temat dr Rybickiego są dość podzielone... Ja jednak jestem bardzo zadowolona z usług doktora. Miałam wstawiany implant, czwórkę. Wszystko przebiegło super. Do tego nie bolało nic a nic! Pan Marek to miły i fachowy człowiek. Ja jestem zadowolona, więc polecam!

Co tu dużo mówić polecam Pana Marka Rybickiego. Wstawiałam sobie u niego implanty, wszystko przebiegło bez problemów. Implanty się przyjęły, a do tego nic nie bolało. Polecam!

Panu Markowi jak najbardziej należy się pozytyw z mojej strony! Jakiś czas temu zakończyłem leczenie u niego i jestem zadowolony. Miałem chirurgicznie wyrywany ząb, wszystko przebiegło bez zastrzeżeń. Także pełna 5 Panie Marku! ;)

Pan Marek Rybicki to prawdziwy cudotwórca w swoim fachu. Ciężko było mi znaleźć dobrego stomatologa chirurga w naszych okolicach, no ale na szczęście mi się udało :) Dużą zaletą dla mnie jest tak jak już wspomniano bardzo dobre wyposażenie - na miejscu dostępne są wszystkie sprzęty. Dla mnie wielki plus! :)

Pan Marek, to genialny chirurg! Musiałem chirurgicznie usunąć ząb, gdyż w żaden inny sposób się nie dało. Zwróciłem się do kliniki Dental-Design Jaworska i nie żałuję! Zabieg odbył się bardzo szybko, zero bólu, wszystko fachowo zrobione, jednym słowem super. Przed zabiegiem poczytałem sobie w necie różne opinie o stomatologach chirurgach, o ich błędach i mało poważnym podejściu do pacjentów - wtedy się zestresowałem :D Jednak tutaj o podobnych rzeczach nie było mowy. Z czego bardzo się cieszę :)

Serdecznie polecam Pana Marka. W klinice Dental-Design wstawiałam sobie implanty. Wiadomo bałam się tego zabiegu, ale niepotrzebnie. Wszystko przebiegło idealnie, Pan Doktor to prawdziwy spec w swoim fachu :) No i do tego jest to bardzo miły człowiek, więc automatycznie się rozluźniamy i stres jest mniejszy :) Ogólnie sama klinka robi świetne wrażenie. Mają tam pełne wyposażenie, wszystko jest na miejscu. Bardzo wysoki poziom, zarówno leczenia jak i ogólnie standardów.

Szczerze polecam usługi Pana Marka! Wstawiałam sobie u niego implanty, wszystko odbyło się bez jakichkolwiek problemów. Dr Rybicki jest chirurgiem twarzowo-szczękowym, co zwiększa skuteczność jego leczenia. Takich fachowców jest w naszych okolicach naprawdę niewielu. Ogólnie cała klinika Dental-Design sprawia bardzo dobre wrażenia. Pan Marek jest świetnym lekarzem. Polecam!