Pan Marka Rybickiego to genialny stomatolog i chirurg w jednym. Leczyłam się u niego jakiś czas temu i bardzo sobie chwalę. Facet zna się na rzeczy no i ogólnie jest bardzo miły (co zmniejsza stres). Cała klinika Dental-Design Jaworska jest najwyższych lotów. Świetny sprzęt, sale bardzo dobrze wyposażone. Ja przyzwyczaiłam się do Pan Marka i póki co nie mam zamiaru zmieniać stomatologa. Polecam!

Leczyłem się u tego Pana i jestem bardzo zadowolona! Dr Rybicki to najlepszy chirurg jakiego znam. Leczyłam się u wielu lekarzy i żaden nie potrafił do końca wyleczyć mojego zęba. Cały czas były jakieś komplikacje. Dopiero Pan Marek sprawił, że mój ząb jest całkowicie zdrowy, dziś po trzech miesiącach nie odczuwam żadnego bólu, wszystko jest ok. Panu Markowi zawdzięczam to, że wreszcie czuję się dobrze :)