lekarz Marek Rzeszutek

Chirurg ogólny

Najlepszy lekarz jakiego dotąd spotkałam. Panicznie bałam się gastroskopii, ale Doktor wykonał ją rewelacyjnie i bardzo delikatnie. Po badanie wszystko dokładnie wytłumaczył, poświęcił tyle czasu ile potrzebowałam. W razie pytań mogłam być z Doktorem w kontakcie telefonicznym. Polecam za super podejście, fachowość i uprzejmość.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Miastko"?

Jacek Laskus

Chirurg ogólny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Madar-Med" Laboratorium Analiz Lekarskich
Stary Rynek 5
76-200 Słupsk

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg
Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin