lekarz Marek Sabat

Jestem zadowolona z wizyty. Pan doktor dokładnie zbadał moją córkę i przeprowadził ze mną dokładny wywiad. Dodatkowo doradził w kwestii szczepień i wszystko dokładnie wyjaśnił. Polecam

Lekarz powinien być rzetelny, konkretny i uczciwy i dr Sabat taki jest. Nigdy nie potraktował mnie i dzieci przedmiotowo. Ma specyficzne poczucie humoru (które nota bene mi odpowiada), nie jest typem "słodkiego misia" - ale od lekarza wymagam zupełnie czegoś innego. Ja mu ufam i wierzę, jest dobrym i mądrym człowiekiem.

Pan dr jest nieuprzejmy. Z wielką łaską przyjął dziecko. Osuchał? Hmm.... W sumie nawet tego nie zrobił. To, że jest lekarzem, nie oznacza, że jest Bogiem! Wystawienie zwolnienia? Z bulwersem. I tekst:"No to zmusimy go do kaszlu!" I nacisnął patyczkiem dziecku na język, przez co o mały włos nie zwymiotowało! I słowa Pana Doktora:" Wizyta u lekarza nie jest i nie będzie przyjemna". Szczyt wszystkiego. Nie polecam Pana Doktora!

Nieuprzejmy, gburowaty, chamski. Podejście do pacjenta poniżej przeciętnej. Traktuje rodziców którzy przychodzą z dziećmi przedmiotowo. Panie w rejestracji są zastraszane przez niego.