dr n. med. Marek Salagierski

Urolog

Super specjalista. Przed badaniem u doktora Salagierskiego USG robiło mi 4 innych lekarzy. Diagnozy były że mam torbiel w pęcherzu przy cewce moczowej przez co miałem problem z oddawaniem moczu. Zalecono cystoskopie którą miałem 3 razy. Stwierdzono uchyłki pęcherza. I dalej nie mogłem normalnie się wysikać. W końcu trafiłem do doktora Salagierskiego. Wystarczyły mu 2 minuty badania USG i od razu postawił prawidłową diagnozę że ta torbiel jest w gruczole krokowym. Później zabieg (punkcja torbieli gruczołu krokowego) wykonany przez niego. I teraz jest wszystko OK!!! Profesjonalista w każdym calu. Lekarz z dużym poczuciem humoru i ze wspaniałym podejściem do pacjenta. W szpitalu Kopernika ma wspaniała i profesjonalną pomoc w postaci dwóch przesympatycznych pielęgniarek.

Dopiero ten lekarz wszystko mi wyjaśnił i przepisał odpowiedni lek! Do tej pory żaden z innych urologów nie był tak konkretny i rzeczowy, a do tego naprawdę mi pomógł! REWELACJA! Już nigdy nie pójdę do innego lekarza :) a do tego MEGA UPRZEJMY! Wszystkim o tym opowiadam, bo byłam w szoku jak dobrze traktuje pacjenta! POLECAM!

Doktor Marek Slagierski jest niesamowitym lekarzem. niewielu teraz takich jest: sympatyczny,zaufany,życzliwy i nie interesuje go kasa jak nie których ale pacjęt. i wedlug mnie to lekarz z prawdziwego zdarzenia.Fachowiec GORĄCO POLECAM.

GORĄCO POLECAM.

TEN CZŁOWIEK URATOWAŁ MI NERKĘ I ŻYCIE .WIELKIE DZIĘKI PANIE DOKTORZE.ŻYCZĘ PANU DUŻO,BARDZO DUŻO ZDROWIA .Andrzej .Z.

Świetny diagnosta, poświęca pacjentowi b. dużo uwagi, nie lekceważy żadnego zgłaszanego problemu, ma ogromną wiedzę, stosuje nowoczesne metody. Doskonały kontakt ze starszymi osobami. Nie patrzy na pacjenta przez pryzmat "kasy", ale choroby, z którą zgłasza się chory. Jest to prawdziwy lekarz "z powołania", a nie z przypadku.Polecam każdemu, kto ma problemy natury urologicznej.

Doskonały Lekarz jako jedyny przepisał mi zioła na kamicę nerkową po których mam spokój na lata. a leczę się na Kamicę od 3 roku życia. Gorąco polecam.

Bardzo dobry specjalista, uczciwy, kompetentny, taki dla którego dobro pacjenta jest najważniejsze

Wciąż poszukujesz "Urolog Łódź"?

bezpośredni kontakt 665-291-601
łódź
Laboratorium Analiz Lekarskich
Piotrkowska 17
90-406 Łódź
PRZYCHODNIA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ (NOCNA I ŚWIĄTECZNA POMOC)
aleja Wyszyńskiego 99
94-050 Łódź