lek. dent. Marek Samek

Super lekarz, ma bardzo dobre podejście do pacjenta, w gabinecie panuje miła atmosfera, Pan Doktor zawsze wyjaśnia na czym polega zabieg i trafnie dobiera metodę leczenia. Leczę się u niego kilka lat i nie mam zamiaru zmieniać dentysty. Polecam

Super lekarz! Chodzę do Niego od 2007 roku i chociaż musze dojechać 40 km to warto, Pan doktor jest zawsze uśmiechnięty, rozmowy, żartuje sobie, super atmosfera. Wyłączył mi chyba już cała szczenkę i żadna jego plomba nie wymagała jeszcze wymiany ! Polecam wszystkim Pana Doktora

Bardzo dobry dentysta. Delikatny, cierpliwy i bardzo miły i sympatyczny. Polecam w 100%. Szkoda, że nie przyjmuje już w Będzinie.