Marek Sauczek

Urolog

2,5

Nietrafna diagnoza, poza tym bardzo wścibski i z bardzo głupim i chamskim poczuciem humoru w sprawach intymnych.

Zero profesjonalizmu, mała wiedza. Do tego naciąga w ten sposób na kasę. O badaniach nawet nie wspomnę może na 2-3 wizycie da jakieś konkretne skierowanie.

Bardzo dobry lekarz,szybko i trafnie zdiagnozował chorobę, taki lekko z humorem. Daje poczucie rzetelności

Żle zdiagnozował chorobe przez co leczenie opóżnił o 3 lata.Nie zauważył choroby wrodzonej.Żle odczytał wyniki. NIE POLECAM

Wizyta w Turku w szpitalu (pacjent na oddziale - zdiagnozowano później w Poznaniu kłębuszkowe zapalenie nerek, toczeń układowy), doktor miał być o 21:00, przybył o 23:00. Przyjął mnie o 23:50, za zamkniętymi drzwiami powiedział mi że widział jak klej wąchałem. Trzasnąłem drzwiami i wyszedłem mówiąc że sam się nawąchał i pacjentów nie zdążył przyjąć o normalnej porze.

Ma poczucie humoru,niesamowity urok osobisty , choremu taki lekarz daje otuchy.

Ma poczucie humoru,niesamowity urok osobisty , choremu taki lekarz daje otuchy.