dr n. med. Marek Scharoch

Internista, Pulmonolog

Jego rutyna i pewność siebie oraz lekceważenie uwag rodziny doprowadziło kilka lat temu do śmierci mojego ojca.

Dr.Marek jest cudownym człowiekiem,ciepłym wyrozumiałym,jest dobrym doktorem polecam go MS.

Cudowny, wspaniały, kompetentny, prawdziwy fachowiec w swoim zawodzie. Oprócz tego, że jest bardzo dobrym lekarzem to i jego cierpliwość w tłumaczeniu i omawianiu przyczyn i skutków jest niespotykana. Dzięki niemu wróciła mi chęć do życia, a przez moment właściwie ją straciłam:)Polecam zawsze i każdemu tego wspaniałego człowieka :))