dr n. med. Marek Sereda

Dla mnie to jest super lekarz. pomógł mi bardzo. nigdy nie pujde do innego ginekologa mam do nioego pełne zaufanie

Mam niemiłe doświadczenia z tym lekarzem. Moją pierwszą ciążę zdiagnozował jako zagrożoną, chodziłam na wizyty NFZ do Seredy od początku ciąży do 4 miesiąca. Byłam szpikowana hormonami podtrzymującymi ciążę (dodam, że od początku ciąży czułam się super, nic mi nie dolegało), zarówno w zastrzykach w gabinecie jak i kilogramami tabletek w domu - wynik z tego taki że przytyłam 15 kg do końca 4 miesiąca. Miałam dość! Poszłam na wizytę do innego lekarza, który złapał się za głowę widząc jakie leki przepisał mi Sereda. Według drugiego lekarza wszystko z ciążą było w porządku i te hormony podtrzymujące były zupełnie nie potrzebne, tym bardziej ze nie miałam jakichkolwiek objawów niepokojących. Kazał natychmiast odstawić leki i brać tylko i wyłącznie witaminy dla kobiet w ciąży. Od tego czasu więcej do Seredy nie poszłam. Dodam jeszcze, ze Sereda nie pozwolił mojemu mężowi wejść do gabinetu na badanie USG, żeby mógł zobaczyć jak wygląda jego rozwijające się dziecko, powiedział "tu nie ma co oglądać" - przykro mi się wtedy zrobiło bardzo. No i słowa "ciąża jest zagrożona i nie wiem czy coś z niej będzie" to już był szczyt chamstwa ze strony Seredy.
Wspomnę jeszcze, że szpikował hormonami większość moich koleżanek, które były w ciąży a jednej w 5 miesiącu ciąży na wizycie powiedział że jej dziecko jest chore i nie wiadomo czy urodzi się "normalne" - urodziła w terminie zdrową córkę!
Proszę o dokładne zastanowienie się czy warto iść na wizytę do tego "lekarza"! Na NFZ przyjmuje także lekarka w Dzierżoniowie, ja osobiście Seredy nikomu nie polecam - ten starzec powinien już przestać leczyć bo tylko krzywdę robi kobietom.

I może to był błąd ze poszłam na wizytę w ramach NFZ, lekarz bardzo się spieszył. celem mojej wizyty było sprawdzenie czy nie jestem w ciąży, zanim doszło do badania już usłyszałam kiedy mam termin porodu, później szybkie badanie bo jak mówił nie ma czasu, zrobił usg po czym stwierdził, że gdyby wiedział ze test wyszedł mi negatywnie nie robiłby usg (zrozumiałam , że szkoda było mu czasu na to badanie). A jak zadawałam pytania to wprost powiedział ze nie ma czasu na objaśnienia. jak wyszłam to w poczekalni czekały już dwie panie... powiedział jeszcze kilka strasznych dla mnie informacji, ale nie będę się uzewnętrzniać.. także pamiętajcie kobietki- tylko prywatnie, jeśli w ogóle do niego.. to moje zdanie.. a może lekarz miał zły dzień..

Jest lekarzem miłym, stara się wytłumaczyć wszystko pacjentowi w sumie godny do polecenia.

rewelacja każdej z Nas życzę takiego lekarza

rewelacja każdej z Nas życzę takiego lekarza

Zdecydowanie dobry lekarz,miły i ma podejście do pacjentki-polecam

Zdecydowanie dobry lekarz,miły i ma podejście do pacjentki-polecam

Świetny lekarz! Ma duże doświadczenie i można mu zaufać.

Świetny lekarz! Ma duże doświadczenie i można mu zaufać.

Lekarz spełnia moje oczekiwania.pacjentka

Lekarz spełnia moje oczekiwania.pacjentka

niemiły, opryskliwy, doceniam doświadczenie ale sposób rozmowy niestety odstraszył mnie

Polecam Lekarza Serede i tylko jego-potrafi rozmawiac z pacjentem,wytluaczyc i uspokoic-zna sie na tym co robi...