Ja jeżdżę do doktora z ościennego województwa. Leczę u niego biodra. Fachowe podejście, nieskomplikowane wytłumaczenie istoty choroby oraz procesu rekonwalescencji, jak także nienaganne zachowanie Pana doktora sprawia że nie można go ocenić inaczej jak na ocenę bardzo dobrą. Przemiły człowiek, poświęca dużo czasu pacjentowi, a przede wszystkim sprawia że po wizycie (tzn. po wykonaniu jego zleceń/zaleceń) problemy bólowe ustępują. POLCECAM PANA DOKTORA

Polecam Pana doktora. Bardzo sympatyczny i uprzejmy człowiek, wyjaśnił mi wszystko, jak należy, uśmiech sam się pojawia na twarzy.

Bardzo dobry lekarz, podczas gdy wszyscy inni ortopedzi z Raciborza olewali mnie po wypadku samochodowym tłumacząc się tym, że nic nie mogą zrobić ponieważ jestem w ciąży, Pan Sibistowicz fachowo podszedł do sprawy, fachowo zdiagnozował bez zdjęcia rtg, zlecił rehabilitacje, leczenie i całkowicie wyleczył ze wszelkich dolegliwości. Polecam. Bardzo sympatyczny i uprzejmy.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Racibórz"?

Szpital
Gamowskiego 3