lekarz Marek Śliwiński

Ginekolog

Wspaniały, kompetentny lekarz. Wszystko dokładnie wytłumaczy, dokładnie zbada, zleci badania. Prowadziłam u niego pierwszą ciążę i jestem w trakcie drugiej. Czuję się bardzo dobrze zaopiekowana i wiem, że jestem w dobrych rękach. Niczego nie bagatelizuje. Jest uważny i bardzo taktowny

Świetny lekarz, rzeczowy i dokładny. Zawsze wykonuje badanie również piersi. W razie wątpliwości wykonuje usg. Trafiłam do niego na ostry dyżur w szpitalu po poronieniu. Zajął się mną fachowo i delikatnie widząc jaką traumę przeżywam. Od tamtej pory czyli 12 lat jest moim ginekologiem. Poleciłam go również koleżance, która jest bardzo zadowolona.

Leczyłam się u pana doktora najpierw na kasę a teraz leczę się prywatnie. Różnicy nie ma żadnej, jest tak samo rzetelny, kompetentny, uprzejmy jak przyjmował mnie na NFZ. Poleciłam go 3 koleżanką i każda go wychwala pod niebiosa i teraz chodzi tylko to niego. Wizyta u pana doktora trwa czasem naprawde długo bo wszystko dokładnie tłumaczy i rozmawia z pacjentem, nie pracuje na "akord" a to uważam jest bardzo ważne! To lekarz, który szanuje człowieka i wie, że po badaniu powinno się pacjentowi różne rzeczy wyjaśnić a nie wypisać receptę i zamknąć drzwi. Szczerze POLECAM!!

Jest to pierwszy lekarz, który podszedł do mnie naprawdę kompleksowo. Prowadził moją ciążę, obecnie jest moim "ginekologiem prowadzącym". Dba o rzeczy na które do tej pory nikt u mnie nie zwracał uwagi. Jestem zdumiona powyższym wpisem na temat braku badania ginekologicznego - pan doktor badał mnie przez całą ciążę mówiąc, że wie, że nie wszyscy tak robią, ale on uważa to za ważne. Odkąd do niego chodzę, czyli przez 1,5 roku nie miałam u niego wizyty bez badania ginekologicznego. Pozdrawiam.

Chodzę do dr Śliwińskiego od kilku lat i jeszcze się nie zawiodłam. Prowadzi bardzo dokładny wywiad, interesuje się pacjentkami, dokładnie wszystko tłumaczy. Wychodząc od niego jestem pewna o swoje zdrowie.

Świetny lekarz i znakomity fachowiec.Poleciłabym go z czystym sumieniem. Przez półtora roku leczyłam u niego bezpłodność. Osobiście załatwiał mi szpital kiedy potrzebowałam zrobić badanie na drożność jajowodów. Teraz jestem w ciąży i wiem że w dużej mierze zawdzięczam to właśnie Jemu. Poza tym nie przyjmuje pacjentek "taśmowo".Czasem wizyta u Niego trwa nawet pół godziny.Jest bardzo dokładny i naprawdę kompetentny.

Pan doktor przyjmował mój poród w Szpitalu w Pruszkowie. Trafiłam na Niego na izbie przyjęć. Super, jestem bardzo zadowolona, potrafił mnie uspokoić powiedzieć co będzie robił przed porodem jak i w trakcie, pomagał mi bardzo. W takim trudnym dla mnie momencie potrafił mnie rozśmieszyć i uspokoić. Bardzo dziękuję Panie doktorze.

KONOWAŁ BYŁAM U NIEGO CZTERY RAZY,ZBADAŁ MNIE TYLKO PRZY PIERWSZEJ WIZYCIE.ANI RAZU NIE ZROBIŁ MI USG CHOCIAŻ ZA KAŻDYM RAZEM PRZYPOMINAŁAM MU O TYM.NIE POTRAFIŁ ODCZYTAĆ WYNIKU BADANIA HISTOPATOLOGICZNEGO I LECZYŁ MNIE METODĄ PRÓB I BŁĘDÓW. WYLĄDOWAŁAM W SZPITALU Z ROZPADAJĄCYM SIĘ MIĘŚNIAKIEM-MAM NOWOTWÓR.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!!1

HISTOPATOLOGICZNEGO I LECZYŁ MNIE METODĄ PRÓB I BŁĘDÓW.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Grodzisk Mazowiecki"?

WIML ul.Szaserów 128
05-825 Grodzisk Mazowiecki