dr Marek Sosnowski

Okulista

Byłam u Pana doktora na NFZ i jestem bardzo mile zaskoczona. Bardzo sympatyczny, kompetentny, wszystko dokładnie tłumaczył. Ja osobiście uważam że super lekarz i polecam.

Rzeczowy, jestem po 1 wizycie, pan doktor może i nie uśmiecha się i nie rzuca dowcipami, ale nie o to chodzi,jest uprzejmy i fachowy, do tej pory nikt nie zrobił na mnie takiego wrażenia swoją wiedzą i podejściem ,polecam

PAN DOKTOR jest wyjątkowo dobrym lekarzem,sumienny uczciwy,pełna fachowość./ PRAGNIEMY TAKICH MIEĆ LEKARZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pan doktor jest godny szacunku,kompetentny,kulturalny,bardzo uprzejmy i nie materialistyczny/.....z szacunkiem pacjentka,

lekarz bardzo fajny, młody co nie znaczy że niedoświadczony,pomógł mężowi mojemu za co bardzo mu dziękuję,co nie zrobiła pani doktor w sosnowcu na zagórzu choć jesteśmy z sosnowca dziękuję jeszcze raz pełen szacunek dla pana Sosnowskiego

Lekarz zna się na rzeczy, nie da sie ukryć że jeden z najlepszych specjalistów na Śląsku. Mogłabym pisać pochwały bez końca, jeśli ktoś potrzebuje fachowej porady to tylko dr.Sosnowski

Lekarz mało kompetentny,wiedza też nie za duża, podejście do pacjenta średnie, znam dużo lepszych okulistow..byle szybko i kasować.