lekarz Marek Stajgis

Bardzo dobry lekarz to nie tylko badanie USG i wydanie wyniku .Doc M.Stajgis radiolog ,który kompleksowo podchodzi do badania,pełen wywiad ,badanie ,tłumaczenie i nawet gdy usg prawidłowe a inne sprawy zdrowotnie wymagają leczenia to i w tym pełna informacja. Lekarz godny polecenia.Mąż był na badaniu 19X2017 a w domu po przekazaniu mnie całej informacji i opini o lekarzu razem uzgodnieliśmy ,że ja wyśle opinie Alina.Matysiak

Alina.Matysiak

Potwierdzam opinie przedmówców. Bardzo dobry fachowiec, życzliwy i uprzejmy. Lekarz jakich szukać ze świecą. Zdecydowanie polecam. Jego diagnoza zaoszczędziła mojej zonie dużo cierpienia i problemów natury zdrowotnej.

Przeprowadzałam badanie syna. Bardzo kompetentny, życzliwy i uczynny, wielka fachowość i serce. Sprzęt na bardzo dobrym poziomie. Serdecznie polecam, ponieważ mało spotyka się takich dobrych ludzi.

Wciąż poszukujesz " Poznań"?

mgr
Paulina Szczechowicz