dr n. med. Marek Staniaszczyk

Może to i dobry fachowiec w dziedzinie chirurgi ,ale Panu doktorowi brak empatii do ludzi oczywiście delikatnie mówiąc.

Doktor nie udzielił mi pomocy, gdy tego potrzebowałam. Na dodatek celowo wprowadził w błąd informując o możliwości leczenia mojego schorzenia, tak jakby chciałby mnie wystraszyć i zniechęcić. Mówiąc krótko - odprawił mnie z kwitkiem, bardzo starał się pokazać, gdzie jest moje miejsce. Po wizycie u niego poczułam się niezmiernie upokorzona, załamana i bezsilna. Na szczęście nie wszyscy lekarze są tacy, udałam się do innej placówki i tam została mi udzielona fachowa pomoc. Skutek tej wizyty jest taki, że raz na zawsze straciłam zaufanie do placówki, w której tej Pan wykonuje pracę. Możliwe, że byłam "nie w porę", możliwe "że miał zły dzień" - nie zwalnia go to jednak z wykonywania swojej pracy bezstronnie, uczciwie i rzetelnie.

Pan doktor jest kompetentnym, zdolnym bardzo doświadczonym chirurgiem-polecam.

Pan doktor jest kompetentnym, zdolnym bardzo doświadczonym chirurgiem-polecam.

Polecam. Dr Staniaszczyk to wybitny specjalista i wspaniały chirurg. Bardzo pomógł mnie i kilku osobom, które poleciły mi go jako fachowca.

bardzo kompetentny specjalista i wspanialy czlowiek polecam kazdemu znajomemu.

bardzo kompetentny specjalista i wspanialy czlowiek polecam kazdemu znajomemu.

POLECAM !!! Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej dr.Marka Staniaszczyk.Zwiezła i konkretna informacja co mi jest i jak sobie z tym radzić.Jest skuteczny i przekonywujący. Maria

POLECAM !!!
Maria

dr. Marek Staniaszczyk to wspaniały lekarz i człowiek o wielkim sercu.Dzięki niemu mogę dziś cieszyć się zdrowiem wraz z moją rodziną.Uratował mi życie, kiedy innym lekarzom było obojętne co się ze mną stanie.Jestem po operacji wyłonienia stomii przez Pana doktora ,a przed jej likwidacją.

Polecam jako fachowca, natomiast opryskliwy i mało rozmowny.Aż strach wejść do gabinetu i rozmawiać.

Polecam jako fachowca, natomiast opryskliwy i mało rozmowny.Aż
strach wejść do gabinetu i rozmawiać.

nieuprzejmy i nie spełnił moich oczekiwań

nieuprzejmy i nie spełnił moich oczekiwań

Dla mnie też uratował życie, musiał poprawiać po nieudolnych lekarzach z mojego miasta. Jestem mu za to bardzo, bardzo wdzięczna. Wspaniały, kompetentny specjalista.