lekarz Marek Stojak

1,4
1,4
1,6

Odradzam wizyty u tego niby lekarza.Nieuprzejmy,niekompetentny.Zagladnął do gardła z jednego metra.Na moje pytania odpowiadał wręcz krzykiem i na koniec stwierdził żebym sobie szła z pytaniami do rządu i pisowców Co to w ogóle jest ? Trafiłam do tego Pana tylko dla tego że nie było mojego lekarza rodzinnego.Omijajcie go szerokim łukiem!!!!!

To jest jakaś masakra . Jak taki człowiek może się nazywać lekarzem . Nie uprzejmy w ogóle nie bada pacjenta . Na odległość 2 metrów stwierdził zaczerwienienia gardła. Totalna porażka. Omijać z daleka.

Absolutnie nie polecam Nie bada nieuprzejmy Po co taki ktoś przychodzi do pracy Punkty 0 Opowiadanie że nie będzie "leczyć " cudzych pacjentów przykro słuchać

Absolutnie nie polecam
Nie bada nieuprzejmy
Po co taki ktoś przychodzi do pracy
Punkty 0
Opowiadanie że nie będzie "leczyć " cudzych pacjentów przykro słuchać

Nie polecam, absolutnie. Niegrzeczny, opowiadania gdzie Sz.P. dr bywa - męczące, narzekania na rząd obecny i zeszły - bez komentarza ( nie przychodzę tam aby posłuchać opinii Sz.P. dr ), ile to Sz. P. dr milionami obraca - brak słów. Wreszcie wypowiedzi typu : Ja jestem perłą wśród g...na, nie będę leczył bo mi się nie chce, itd.... Żenada.

Nie polecam, w przychodni przyjmuje jednego pacjenta koło 20 minut. Bez wymaganego bloczka w godzinach pracy nie przyjmie, odsyła własnych pacjentów na kolejną zmianę, mimo iż jego praca nie dobiegła końca, średnio uprzejmy i nie wzbudza zaufania. Może rutyna? wypalenie zawodowe?