Marek Stolarczuk

Laryngolog

Znakomity fachowiec i profesjonalista. Zawsze cierpliwy, skuteczny i godny zaufania lekarz. Wydaje trafne diagnozy, a wizyta przebiega w miłej atmosferze.

Najlepszy fachowiec z zakresu uszu i niedosłuchów na jakiego natrafiłam. Leczy całą moją rodzinę, nawet małe wnuczki. Moi znajomi też bardzo Go chwalą. Raz mi odmówił przyjęcia w niedzielę to musiałam jechać do Siedlec ale na kontrolę i tak poszłam już do doktora Marka.

Jeśli przyjmuje prywatnie jest bardzo uprzejmy, wszystko dobrze tłumaczy. Natomiast gdy pójdziemy na publiczną wizytę nakrzyczy, bedzie zły i nie wytłumaczy choroby..

Pan doktor zawsze dokładnie zbada pacjenta. Fachowo i z wielką życzliwością rozmawia o chorobie. W sprawach laryngologicznych zawsze chodzę tylko do tego doktora.

Fachowiec i profesjonalista. CZŁOWIEK,który rozumie drugiego człowieka !

Fachowiec i profesjonalista.
CZŁOWIEK,który rozumie drugiego człowieka !

Doktor jest miłym i kompetentnym fachowcem. Dokładnie tłumaczy istotę choroby, wykonuje potrzebne badania, patrzy całosciowo na pacjenta i nie przesadza z antybiotykami. Cała moja rodzina leczy się u niego laryngologicznie już od 7 lat. Najlepszy fachowiec w okolicy.

Doktor bardzo miły, uprzejmy i znający się na swoim fachu. Od razu przepisał dziecku odpowiednie leki.

Można z Nim porozmawiać na temat swojej choroby, zawsze do końca wysłucha a dopiero potem zbada i wypisze skuteczne leki. Na wszystkie pytania wyczerpująco odpowiada wyjaśniając istotę choroby. Polecam go jako foniatrę (wyleczył moją krtań) i audiologa (zbadał słuch i zalecił mojej mamie aparat słuchowy, który znacznie poprawił jej życie).

Pan doktor podczas wizyt był bardzo uprzejmy, dokładnie wytłumaczył chorobę mojego dziecka, oraz sposób leczenia. Przewlekłe problemy z uszami po trzech wizytach ustąpiły. Na miejscu zbadał słuch dziecka, nie musiałam jeździć do Lublina, gdzie poprzednio kierował lekarz rodzinny. Bardzo polecam.

Miły,ale do konca nie wie co mówi...owszem wyleczy zapalenie ucha...ale ...jak dzieje sie cos powazniejszego to nie do końca...w nagłych przypadkch ok...