Znakomity fachowiec i profesjonalista. Zawsze cierpliwy, skuteczny i godny zaufania lekarz. Wydaje trafne diagnozy, a wizyta przebiega w miłej atmosferze.

Najlepszy fachowiec z zakresu uszu i niedosłuchów na jakiego natrafiłam. Leczy całą moją rodzinę, nawet małe wnuczki. Moi znajomi też bardzo Go chwalą. Raz mi odmówił przyjęcia w niedzielę to musiałam jechać do Siedlec ale na kontrolę i tak poszłam już do doktora Marka.

Pan doktor zawsze dokładnie zbada pacjenta. Fachowo i z wielką życzliwością rozmawia o chorobie. W sprawach laryngologicznych zawsze chodzę tylko do tego doktora.

Jeśli przyjmuje prywatnie jest bardzo uprzejmy, wszystko dobrze tłumaczy. Natomiast gdy pójdziemy na publiczną wizytę nakrzyczy, bedzie zły i nie wytłumaczy choroby..

Można z Nim porozmawiać na temat swojej choroby, zawsze do końca wysłucha a dopiero potem zbada i wypisze skuteczne leki. Na wszystkie pytania wyczerpująco odpowiada wyjaśniając istotę choroby. Polecam go jako foniatrę (wyleczył moją krtań) i audiologa (zbadał słuch i zalecił mojej mamie aparat słuchowy, który znacznie poprawił jej życie).

Doktor jest miłym i kompetentnym fachowcem. Dokładnie tłumaczy istotę choroby, wykonuje potrzebne badania, patrzy całosciowo na pacjenta i nie przesadza z antybiotykami. Cała moja rodzina leczy się u niego laryngologicznie już od 7 lat. Najlepszy fachowiec w okolicy.

Fachowiec i profesjonalista. CZŁOWIEK,który rozumie drugiego człowieka !

Fachowiec i profesjonalista.
CZŁOWIEK,który rozumie drugiego człowieka !

Pan doktor podczas wizyt był bardzo uprzejmy, dokładnie wytłumaczył chorobę mojego dziecka, oraz sposób leczenia. Przewlekłe problemy z uszami po trzech wizytach ustąpiły. Na miejscu zbadał słuch dziecka, nie musiałam jeździć do Lublina, gdzie poprzednio kierował lekarz rodzinny. Bardzo polecam.

Wielu lekarzy nie radziło sobie z chorobą mojego dziecka - 6 lat a Pan doktor wyleczył je po 2 wizytach i to bez antybiotyków. Zrobił też komputerowe badania słuchu. Polecam wszystkim rodzicom dzieci z problemami laryngologicznymi i nie tylko.

Doktor bardzo miły, uprzejmy i znający się na swoim fachu. Od razu przepisał dziecku odpowiednie leki.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Łuków"?

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie
ulica Rohalińskiego 3