Ja spotkałam tego lekarza podczas mojego porodu w chrzanowskim szpitalu. Nigdy nie byłam w jego prywatnym gabinecie. Podczas obchodu wieczorem był nieuprzejmy, niemiły i arogancki. Rodziłam całą noc razem z innymi 3 kobietami. Przez całą noc nie pojawił się ani raz aby sprawdzić czy wszystko jest ok.

Zdecydowanie odradzam! Dla tego człowieka liczą się tylko pieniądze. W przychodni powiedział mi że nie będzie udzielał mi żadnych informacji bo nie jestem jego pacjentką a za informacje się płaci. Jestem zszokowana jego podejściem do pacjentów. Odradzam!!!

DR.STRZYŻ ZOSTAŁ MI POLECONY PRZEZ KOLEŻANKE..PROWADZIŁ MOJĄ DRUGĄ CIĄŻE I JESTEM ZADOWOLONA:)MIAŁAM CIĄŻE ZAGROŻONĄ DO TEGO CHOLESTAZA CIĄŻOWA.., A ON ZAWSZE MÓWIŁ,ŻE BĘDZIE DOBRZE.., I TAK SIĘ STAŁO URODZIŁAM ŚLICZNEGO SYNUSIA..W SZPITALU BYŁ I WYJAŚNIAŁ CO SIĘ DZIEJE ZE MNĄ I Z DZIECKIEM..!!SUPER LEKARZ POLECAM

DR Marek Strzyż to bardzo uprzejmy lekarz miły grzeczny tłumaczy wszystko i jakbym miała polecić tego lekarza to poleciłabym wporządku jest i myślę że dobrym jest ginekologiem moje wspomnienia z pierwszej wizyty - nowa pacjentka Henia

Polecam Bardzo tego Lekarza .. Prowadzi mi drugą ciąże pierwsza niestety nie doszła do skutku jednak za kazdym razem był opiekuńczy w gabinecie jak i w szpitalu byłam otoczona jego troską . Zawsze po obchodzie był i moówił co sie dzieje . powieżyłam mu moja kolejna ciaze jestem w 9 tygodniu mam z nią problemy i juz wylądowałam w szpitalu . Lekarz był u mnie codziennie prawie 2 3 razy . zawsze mówił co sie dzieje . wykonywał mi kazde badanie . MOzna powiedziec zę chodził ciągle z moją kartoteką w ręku ! POLECAM !!!!!!

Nie nadaje się do pracy z ludźmi, chamski, nie miał nastroju na tłumaczenie, ale cóż, spotkaliśmy się w szpitalu w Chrzanowie... a nie prywatnie.

Bardzo miły lekarz, z wyczuciem podchodzący do trudnych problemów zdrowotnych.

Bardzo miły lekarz, z wyczuciem podchodzący do trudnych problemów zdrowotnych.

Ale prywatnie jest zupełnie inny.Potrafi być miły i tłumaczy o co chodzi.

Ale prywatnie jest zupełnie inny.Potrafi być miły i tłumaczy o co chodzi.

Byłam u niego prywatnie i jestem bardzo zadowolona. Prowadził moją ciąże a po porodzie interesował się stanem mojego zdrowia i mojego dzidziusia. Na każde moje pytanie zawsze starał się dać wyczerpującą odpowiedź.

najgorszy lekarz do jakiego kiedykolwiek trafiłam. Zero zrozumienia, zero podejścia do pacjentki. zarozumiały facet który tylko patrzy i liczy kasę. ODRADZAM WSZYTSKIM KOBIETĄ

ODRADZAM WSZYTSKIM KOBIETĄ