lekarz Marek Stwiertnia

1,8
1,8
1,7

Nie polecam nikomu tego lekarza. Nieprzyjemny, ordynarny nie wysłuchuje pacjenta. Traktuje przedmiotowo. Polecam omijać tego lekarza.

Kompletny brak empatii , badanie jak od niechcenia jakby się brzydził wziąć stopę pacjenta i zbadać rzetelnie , wizyta prywatna 231zł , zdjęcia nie dostałam , tylko RTG , zainteresowanie dolegliwościami pacjenta ZEROWE- taki ktoś nie powininiem pracować jako lekarz , chamski , arogancki

Polecam omijać z daleka , jest to typowy lekarz teoretyk nie za bardzo mający pojęcie o praktyce. Na urlopie w trójmieście miałem mały wypadek i poważne złamanie łokcia oraz części kości przedramienia , w Gdańsku przeszedłem operację rekonstrukcji z zaleceniem wizyty u ortopedy po 1,5 miesiąca i tak trafiłem do tego lekarza, na wizycie miałem zrobione RTG i Pan doktor dał mi skierowanie do szpitala celem usunięcia śrub i drutów , i już mi coś nie pasowało ponieważ w klinice gdzie byłem operowany dostałem informację że śruby i druty będę miał do końca życia , no ale to on jest lekarzem , więc umówiłem się na wizytę do szpitala rechabilitacyjno/ortopedycznego w Kamiennej Górze i tu podczas wizyty doktor ze szpitala po obejrzeniu mojego RTG zadał mi pytanie co się dzieje że chcę usunąć to z ręki , odpowiedziałem że nic tylko nie mogę zginać ręki , no i po krótkiej rozmowie dowiedziałem się że tego co mam nie usuwa się bo ryzyko uszkodzenia nerwów jest tak duże że mogę zostać praktycznie bez ręki tzn ręka będzie ale sparaliżowana od łokcia w dół, chyba że tracę czucie w palcach już teraz to operacja konieczna , więc poinformowałem doktora że mam duży problem ze zgięciem ręki , na co on odpowiedział że przecież to oczywiste ponieważ na zdjęciu RTG widać bardzo wyraźnie że w miejscu łączenia kości zrobiła mi się narośl i teraz muszę to rehabilitacją jak najbardziej zniwelować. Wydał tą opinię patrząc na to samo zdjęcie co lekarz P.Stwiertnia ,co pokazuje że P.Stwiertnia nawet zdjęcia RTG odpowiednio nie umie przeczytać. wizyta u P. Stwiertni była prywatnie w Medicusie i myślałem że jeżeli przychodnia ze szpitalem prywatnym to fachowców tam zatrudniają konkretnych a nie gościa który nie ma pojęcia co zrobić z pacjentem z trudniejszym przypadkiem i nie jest problemem to że operację miałem w Gdańsku i mógł czegoś nie wiedzieć itd.. bo w Kamiennej Górze wystarczyło lekarzowi dosłownie 30 sekund na ocenę mojego przypadku a widział mnie tylko 40 sekund , do tego potwierdzam opinię innych osób lekarz z lekka chamski w obyciu traktujący ludzi z wyższością od razu widać że gość nauczony przyjmować ludzi z wielką łaską pańską takich co mu się kłaniają bo na NFZ i tak nie mają wyboru , tylko że ja nie byłem na NFZ, no ale po przypomnieniu mu kto jest w trakcie wizyty jego pracodawcą i poinformowaniu go że natychmiast po wizycie udam się do kierownictwa Medicusa poinformować ich o jego sposobie podejścia i wysławiania do klienta który zostawia w Medicusie swoje pieniądze trochę zrobił się milszy. Reasumując cieszę się że nie trafiłem na tego doktora gdzieś po wypadku i nie miał bym innej możliwości wyboru doktora bo pewnie już bym był bez ręki , bo jak się okazało gość nawet przeczytać nie umie prawidłowo zdjęcia rentgenowskiego , nie przyjemny ,chamski, trzymać się jak najdalej , strzeż nas panie przed takimi lekarzami. Jak dotarłeś tutaj to na zakończenie napiszę że jednak biłem się z myślami , a może to ten w Kamiennej górze się mylił? , więc umówiłem sob

Przed wizytą czytałam opinie na temat doktora i muszę stwierdzić, ze po wizycie miałam wrażenie, ze trafiłam do innego lekarza... Miły, uprzejmy, troskliwy wobec dziecka, kompleksowa obsługa, bylam bardzo mile zaskoczona. Fakt, ze trafiliśmy z lekkim złamaniem, które nie wymagało skomplikowanego leczenia, ale na ten moment polecam tego lekarza z czystym sumieniem.

Nie polecam tego "doktora" jest bardzo nie miły. Trafiłam do niego z bolem nóg, nawet na nie nie popatrzył. Przy bolesnym badaniu powiedziałam, że mi słabo to powiedział ,że na leżącą mogę śmiało zemdlec więc nie będzie problemu. I to była prywatna wizyta nie wyobrażam sobie jak traktuje ludzi na NFZ.

Kawał świni i tyle bezczelny, arogancki, wszystko i wszystkich ma za nic!!!

Kawał świni i tyle bezczelny, arogancki, wszystko i wszystkich ma za nic!!!