Bardzo olewczy stosunek do pacjenta. Przez jego błąd przechodzę drugą operację. Mam nadzieję że w końcu ktoś inny będzie ordynatorem. Nie polecam

Witam. Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą , z dużym doświadczeniem zawodowym. Polecam Serdecznie

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam Bardzo Kompetentna Opieka Dla Pacjentek z różnego rodzaju schorzeniami.

polecam. gdyby nie doktor nie wiem czy cało byśmy wyszły z porodu z moją corka. jesteśmy ogromnie wdzięczne.

Po moich ostatnich przeżyciach w wielu gabinetach ginekologicznych w Inowrocławiu, dr Marek Styga zyskał w moich oczach miano NAJLEPSZEGO LEKARZA w naszym mieście - mam na myśli ginekologów :-) Wszyscy lekarze odsyłali mnie z kwitkiem, próbując wmówić mi, że jestem hipochondryczką i opisywane przeze mnie dolegliwości lekceważyli, bo przecież nie byłam kolejną z rzędu pacjentką w ciąży czy z grzybicą. Ostatecznie tylko dr Styga skierował mnie do szpitala na operację, która sprawiła, że moje życie znów wróciło do normy. Byłam trudnym w diagnozowaniu przypadkiem i tym bardziej uważam, że dr Styga jest najlepszy! Dziękuję mu za pomoc, diagnozę, operację i życzliwość.

Dzięki temu lakarzowi moja córeczka przeszła ciężką operacje, urodziła się niedotleniona. Zdaniem innych lekarzy można było tego uniknąć.

ani na tak , ani na nie, czasami super, czasami totalnie zlewa pacjentkę

ani na tak , ani na nie, czasami super, czasami totalnie zlewa pacjentkę