dr n. med. Marek Suchorzewski

Anestezjolog

Należę do grupy pechowców, którzy poznali co to znaczy cierpieć z powodu zapalenia nerwu trójdzielnego. Ból niewyobrażalny... Wizyty u trzech kolejnych specjalistów nie przyniosły poprawy. Potwornie cierpiałem przez od około miesiąca, gdy zdarzył się - rzec można - cud. Trafiłem do gabinetu Pana Doktora Marka Suchorzewskiego specjalizującego się m.in. w dziedzinie leczenia bólu. Po krótkim czasie od zastosowania zaleconego przez Pana Doktora leczenia ból zaczął ustępować. Byłem niezmiernie szczęśliwy, wróciła chęć do życia. Po dwóch latach ból powrócił czemu przysłużyła się mroźna, wietrzna pogoda. Ponownie zgłosiłem się po pomoc do Pana Doktora. I tu niespodzianka - Pan Doktor nie tylko ponownie zalecił skuteczną terapię, ale i pamiętał początek mojej choroby. Ze względu na izolację z powodu koronawirusa tym razem miałem z Panem Doktorem kontakt jedynie telefoniczny. Rozmowę te będę pamiętał do końca moich dni (mam 87 lat), wypełniona była serdecznym podejściem, życzliwością. Brakuje mi słów, którymi mógłbym opisać swoją wdzięczność. Panie Doktorze, dziękuję Panu bardzo serdecznie i życzę dużo zdrowia.

Wspaniały lekarz, uprzejmy, dokładny i zdecydowanie kompetentny. Bardzo mi pomógł w ramach poradni leczenia bólu, serdecznie dziękuję. Ola P

Ola P

Pierwszy lekarz, który poświęcił mojej Mamie tyle czasu, ile było trzeba, by poznać Jej stan zdrowia, wszystkie schorzenia. Jakby była jedyną osobą na świecie. Bardzo bała się bólu. Pan doktor, wykorzystując dostępne nowinki medyczne, umożliwił Jej właściwie bezbolesne odchodzenie.Był dla nas kiedy tylko mógł. Kiedy nadeszła odpowiednia chwila porozmawiał z nami- nie na korytarzu w biegu, a w specjalnym pokoju.Znajomi pytali się czy to było w Polsce...To nie sen -tak jest w powiatowym miasteczku.Wystarczy tylko, że komuś coś się chce.

Byłoby pięknie, gdybyśmy spotykali tylko takich lekarzy jak Dr Suchorzewski.

Byłoby pięknie, gdybyśmy spotykali tylko takich lekarzy jak Dr Suchorzewski.

P.Dr.M.Suchorzewski jest wspaniałym lekarzem Bardzo mi pomógł w walce z bólem tak własćwie to nauczył mnie z nim żyć Gdyby nie on to niewiem jak bym sobie dała radę Jestem mu bardzo wdzięczna W.B