lekarz Marek Suchowski

Laryngolog

SZkoda pisać. Ocena sama mówi za siebie.

SZkoda pisać. Ocena sama mówi za siebie.

Od dziecka mam problemy laryngologiczne. Dwa lata temu miałam okropne zapalenie ucha (z resztą nie pierwsze). Pan Doktor objaśnił mi powody mojej choroby, wyleczył, będąc przy tym bardzo delikatnym. Wcześniejsze zapalenia ucha kończyły się najczęściej nawrotami, a po tym nie mam już żadnych problemów. Genialny lekarz. Coraz mniej takich lekarzy w dzisiejszym świecie.

Genialny lekarz. Coraz mniej takich lekarzy w dzisiejszym świecie.

Ten lekarz wykonywał mi zabieg punkcji nosa... Minęło 5 lat i zatoka nadal jest zdrowa i sucha... Miałem pełne zacienienie zatoki szczękowej. Zabieg został przeprowadzony na oddziale w Ostrowcu Świętokrzyskim. Polecam.

Dr Suchowski bardzo mi pomógł i bede mu wdzięczna do końca życia.est świetnym lekarzem.