lekarz Marek Suski-Hauzner

Niestety nie dam dobrej opinii. Gdy zaczęło się u mnie źle dziać, lekarz stwierdził że to wiek, zwyrodnienia... Obecnie moja i tylko moja determinacja sprawiła,że światło dzienne ujrzały fakty, których lekarz nie widział lub nie chciał widzieć. Choroba tkanki łącznej, rzs, złe wyniki wątrobowe, nerek,krwi, ..jestem po koronarografii, 7x biorę leki krążeniowe/nie są jedynymi lekami. Nie każdy emeryt ma takie choroby , nie można być tak nieczułym,.. wiedza wtedy na nic się zdaje.

Przyjmuje w mojej przychodni, lubię go, szybko bez pomyłek, jak przepisze leki to nie trzeba później iść po zmianę bo nie działają. Nie wywyższa się, kompetentnie, kilka pytań osłuchanie i diagnoza.