lekarz Marek Świtalski

Gastroenterolog, Gastrolog

jako internista zapisał mnie do szpitala na alei pokoju bardzo dobry gastrolog, moja pierwsza wizyta strasznie sie bałam, pokonał bariery, troche sie dławiłam wiadomo ale po zabiegu powiedziałam doktorze jest Pan genialny myślałam że będzie gorzej o wiele gorzej :) kolonoskopia? nawet nie wiedziałam że ją zrobił, pomimo pewnego problemu zaryzykował i zrobił i są wyniki a ja jak dojechałam na sale to takie było znieczulenie ze nie wiedziałam że badanie się odbyło zero czucia bólu, gorąco polecam jest to bardzo dobry lekarz i bardzo dobrze zna się na chorobach i lekarstwach jedyna zasada -słuchać i wykonywać polecenia zgodnie z prośbami i będzie wszystko ok.

niesamowicie uprzejmy bardzo kontaktowy z pacjentem na ubezpieczalnię pielęgniarka również ,dbałość o pacjenta.Godny polecenia.

Usłyszałem od Pana Doktora po 2 latach leczenia publicznie że lekarstwo nie jest dobre, dopiero jak poszedłem do niego prywatnie.A SAM mi je przepisał!!!

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.Wczoraj miałam robioną gastroskopię. Podejście pana doktora oraz asystentki wzorowe. Badanie przeprowadzone bezboleśnie w przyjemnej atmosferze, z dużą wyrozumiałością dla przerażonego pacjenta.Niepotrzebny był strach przed badaniem, które dzieki dr Świtalskiemu nie było wcale takie straszne.

Bardzo dobry fachowiec, robił mojemu dziecku 10 letniemu gastroskopię, pełen profesjonalizm.Polecam.

Czy ma ktos numer telefonu do doktora Świtalskiego?gdzie mozna umowic sie do niego na wizyte?

Miły i kompetentny. Gastroskopia byla przyjemnoscią :)

Miły i kompetentny.
Gastroskopia byla przyjemnoscią :)

Polecam wszystkim pana doktora. Wyleczył mnie szybko. Miałam Helicobacter . Bardzo miły, kulturalny i uprzejmy człowiek.

Jestem zadowolony z dużej wrażliwości podczas badań jelita a wcześniej gastroskopii żołądka.Profesjonalne podejście do pacjenta wraz pielęgniarką.

Ten lekarz nie umie leczyć pacjentów! Nie polecam Go.

Ten lekarz nie umie leczyć pacjentów! Nie polecam Go.