dr n. med. Marek Swoboda

3,9

jeśli ktoś kiedyś przeżył traumę w gabinecie stomatologicznym i paraliżuje go potworny strach, to z czystym sumieniem polecam pana dr Swobodę. Profesjonalista w każdym calu, przeuroczy człowiek, który każde "strachajło" zmieni w bohatera. Leczy bezboleśnie, kompleksowo, to odpowiednia osoba, w odpowiednim miejscu. polecam:)

Wspaniały człowiek. Podejście pierwsza klasa i Pana doktora i Pań które mu towarzyszą. Od razu się zorientował, że jestem przerażona i ciepłym głosem rozpoczął rozmowę. Byłam z okropnym bólem 8-ki i raptem w pół godziny wszystko się udało. Bez czekania na chirurga. Nic nie bolało Pan doktor zadbał o dobre znieczulenie. Jeszcze nigdy żaden lekarz mnie tak dobrze i miło nie potraktował. Polecam z czystym sumieniem. Od dziś Pan doktor będzie moim jednym stomatologiem.

Byłam z okropnym bólem 8-ki i raptem w pół godziny wszystko się udało.
Jeszcze nigdy żaden lekarz mnie tak dobrze i miło nie potraktował.
Polecam z czystym sumieniem.
Od dziś Pan doktor będzie moim jednym stomatologiem.

10 lat chodziłem i było wszystko fajnie aż do momentu gdy odwiedziłem innego stomatologa i okazało się że mam zaawansowaną paradontozę a pan stomatolog Swoboda nie widział jej i teraz jestem u pana dr,Bigas który mi leczy paradontozę systemem vector i kasy juz wydałem dużo tak więc niech pan Swoboda leczy lepiej zęby koniom

Polecam Pana Doktora,Chodzę do niego już ładnych kilka lat.Pan Dr.Marek jest miły, sympatyczny i profesjonalistą w swojej dziedzinie, a atmosfera w gabinecie sprawia ze leczenie zębów jest bezstresowe.Bardzo dobre podejście do dzieci. Poleciłem go swoim znajomym którzy są bardzo zadowoleni z leczenia. W sytuacjach awaryjnych można liczyć na natychmiastowe przyjecie.

Jeżeli chodzi o Pana doktora to jest bardzo miły i pogodny, ale również też, że tak powiem zboczony. Jest to pic na baby który obejrzy od góry do dołu i obsypuje komplementami. Jego wadą może być to, że publicznie obraża swoje pracownice przy pacjentach. Widać, że tylko do niego pasuje powiedzenie ,, klient nasz Pan '' i dlatego być może ma taki szacunek. do pacjentów, bo jednak ma z tego kase. A za głupie odzywki i brak szacunku do pacjenta, to jednak by nic z tego nie miał, bo klienci jednak by go omijali szerokim łukiem. Jeżeli mam go oceniać pod względem fachowym to oceniam go słabo, ale jako osobę do towarzystwa i gadki o pierdołach wręcz pozytywnie.

Trafiłam do Pana Doktora,ponieważ mój stomatolog skazał mojego zęba na wyrwanie a ,że była to trójka nie chciałam tego zęba stracić,więc wybrałam się do innego lekarza na poradę i trafiła do Pana Marka Swobody.Okazało się,że zęba można leczyć kanałowo i tak zrobiłam,dzięki temu mam uratowanego zęba i ładnie odbudowanego po leczeniu kanałowym.Od tamtego dnia jestem stałą pacjentką Doktora.Gorąco polecam!!

dr Marek Swoboda jest najlepszym stomatologiem u jakiego kiedykolwiek byłam. Szczególnie polecam leczenie kanałowe! Jest całkowicie bezbolesne! a poczucie humoru Pana doktora sprawia, ze z gabinetu wychodzi się z usmiechem na twarzy

Doktora polecono mi w pracy. Już na pierwszej wizycie wzbudził moje zaufanie. Leczy dokładnie , jest konkretny , nowoczesny i nie tworzy dystansu w rozmowach z pacjentem. Choć moje zęby, nie były moją wizytówką, po leczeniu u doktora Swobody to się zmieniło. Polecam, nawet gdy inni nie widzą szans na leczenie:)

dr. marek swoboda jest bardzo wesolym pogodnym a przedewszystkim bardzo dobrym stomatologiem... jestem z niego bardzo zadowolona i polecam go :) Magda Wichrowska

Chodzę do Pana Doktora już od 5 lat z całą rodziną.Nigdy Nas nie zawiódł i zawsze można na niego liczyć.Jest bardzo dobrym stomatologiem!Polecam!